Marcin Hakiel na zdjęciu z nastoletnim synem. Fani jednomyślni. "Wyglądacie jak bracia"

Katarzyna Cichopek wyjechała z córką na wakacje. Marcin Hakiel skorzystał z nieobecności byłej żony i postanowił zabrać syna na wystawę. Opublikował wspólne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Podobieństwo między nimi jest uderzające.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zdecydowali się na rozwód rok temu. Wspólnie ustalili podział majątkowy, a także kwestię praw do opieki nad dziećmi. Pociechy byłej pary co tydzień spędzają czas z jednym z rodziców. Ostatnio to Hakiel zajmował się synem. Podzielił się z fanami wspólnymi zdjęciami. Obserwatorzy nie mogli uwierzyć, jak bardzo są do siebie podobni. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Marcin Hakiel pochwalił się synem. Fani są pod wrażeniem

Katarzyna Cichopek wyjechała na wakacje do ciepłych krajów. Zabrała ze sobą dziewięcioletnią Helenę. Tym razem jej syn, Adam, został pod opieką taty. Marcin Hakiel zabrał trzynastolatka na wystawę edukacyjną. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił relację z wycieczki. Na opublikowanym zdjęciu widać duże podobieństwo między ojcem i synem. Nie da się ukryć, że Adam wdał się w tatę. Dodatkowo, oboje noszą podobne fryzury.

Marcin Hakiel z synemMarcin Hakiel z synem fot. https://www.instagram.com/marcinhakiel/

Nie jest to pierwszy raz, gdy Marcin Hakiel publikuje zdjęcie z synem. Co jakiś czas tancerz chwali się potomstwem za pomocą mediów społecznościowych. Kilka tygodni temu dodał ujęcia z Adamem, na których oboje mają te same okulary. Fani byli w szoku. Zostali dużo pozytywnych komentarzy.

Syn jest bardzo podobny do taty! Widać, że jest pan dobrym tatą.
Jak dwie krople wody.
Wyglądacie jak bracia.

Obserwatorzy Marcina Hakiela byli pod wrażeniem podobieństwa ojca i syna. Wielu z nich sugerowało, że wyglądają jak bracia, a nawet bliźniaki. Ponadto spora część komentujących chwaliła ich bliską relację. Więcej zdjęć Marcina Hakiela z synem Adamem znajdziecie w galerii. 

Katarzyna Cichopek nie wzięła syna na wakacje 

Katarzyna Cichopek udała się z córką na wakacje. Niektórzy z obserwatorów byłego małżeństwa zastanawiali się, dlaczego aktorka nie wzięła zabrała Adama do ciepłych krajów. W rozmowie z "Super Expressem" wyjaśniła, dlaczego jej syn musiał zostać w Polsce. Okazało się, że Cichopek nie chciała, aby syn zaniedbał szkołę. 

Od dwudziestu lat, w kwietniu wyjeżdżam z Polski na krótki urlop. To taka moja tradycja. W tym roku jadę tylko z Helenką tam gdzie jest ciepło i gdzie możemy być anonimowe. Adaś przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty, postanowił, że zostaje i skupi się na nauce - wyznała reporterowi "Super Expressu".

Aktorka dodała również, że Adam jest bardzo odpowiedzialnym chłopcem. Pochwaliła go za podejście do obowiązków. Wyznała, że obecnie nauka do egzaminów jest dla niego priorytetem. Pod jej nieobecność został pod opieką taty. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.