Owiany tajemnicą wiek Małgorzaty Rozenek powrócił na wizji "DDTVN". "Obiecałeś, że nie będziesz wypominał"

Swego czasu wiek Małgorzaty Rozenek budził wiele kontrowersji. Wydawać by się mogło, że wszelkie wątpliwości zostały już rozwiane. Niekoniecznie, temat powrócił ze zdwojoną siłą w najnowszym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Między prowadzącymi doszło do drobnej wymiany uszczypliwości.

Małgorzata Rozenek od lat bryluje w polskim show-biznesie. Początkowo celebrytka była mało znaną osobistością, jednak gdy tylko pojawiła się w telewizji, niemal od razu podbiła serca widzów i zagościła w nich na stałe. W trakcie kariery zaliczała różnorodne wzloty i upadki. Obecnie aktywnie działa w mediach społecznościowych, prowadzi własny biznes oraz współtworzy uwielbiany przez widzów program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Jakiś czas temu wiele kontrowersji budził wiek celebrytki. Wydawać by się mogło, że wszelkie spekulacje na ten temat zostały już dawno ucięte. Niestety, sprawa powróciła i to na wizji. 

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby usłyszeć od polityków przed wyborami?

Małgorzata Rozenek odpiera atak na antenie. Poszło o wiek 

Temat wieku Małgorzaty Rozenek niespodziewanie powrócił w najnowszym odcinku "Dzień Dobry TVN". Wszystko za sprawą 50. rocznicy wydania debiutanckiej płyty kultowego zespołu ABBA. "To był 1973 r. Tego nie możecie pamiętać" - powiedział Mateusz Hładki. Krzysztof Skórzyński wyraźnie odwrócił się do Małgorzaty Rozenek i wbił w nią wzrok, pytając: "Faktycznie nie możemy pamiętać?". Ta stanowczo zaprzeczyła, odpowiadając: "Nie możemy pamiętać". 

Małgorzata Rozenek Rozenek padła ofiarą oszustwa. Sprawa trafiła na policję

Na tym jednak zabawna sytuacja się nie zakończyła. Mateusz Hładki kontynuował wywód i w pewnym momencie stwierdził, że w 1976 roku, gdy zespół ABBA zawitał do Polski, Małgorzata Rozenek mogła oglądać spektakularny występ w telewizji. "Małgosia siedziała przez telewizorem i oglądała jako mała dziewczynka Studio 2 u Mariusza Waltera" - zażartował Hładki. Prowadząca ze srogą miną szła w zaparte. "Nie mogę tego pamiętać" - ciągnęła Rozenek. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof SkórzyńskiMałgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński player.pl/'Dzień Dobry TVN'

Następnie Mateusz Hładki zapytał prowadzących, czy kiedykolwiek coś sobie obiecali. Krzysztof Skórzyński bez wahania wyznał, że postanowił ograniczyć spożycie słodyczy. Z kolei Małgorzata Rozenek postanowiła wykorzystać sytuację i odgryzła się za uszczypliwości dotyczące jej wieku. "Obiecałeś też, że nie będziesz wypominał mi wieku, jak widać, nie jesteś świetny w dotrzymywaniu obietnic" - skwitowała Rozenek. Współprowadzący nie pozostał dłużny koleżance. "Ale ty jesteś złośliwa"- zażartował Skórzyński. 

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Rozenek i Majdan na premierze książki. Ona w zielonych cętkach, on w drogich butach

Spekulacje na temat wieku Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978 roku. Już niebawem celebrytka będzie świętowała 45. urodziny. Mimo to gwiazda nieustannie mierzy się z teoriami, według których jest o wiele starsza. Skąd to się wzięło? Jeszcze w 2010 roku w trakcie małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, celebrytka zagościła w jednym z ówczesnych programów emitowanych na antenie Polsat Cafe. Wówczas, przedstawiono ją: "Małgorzata, matka dwójki dzieci i mężatka od siedmiu lat". Jednocześnie na pasku widniał napis 41 lat. Idąc tym tropem, dziś gwiazda byłaby już dawno po 50. urodzinach, a w czerwcu skończyłaby 54 lata. Sama zainteresowana tłumaczyła niegdyś, że w programie zaszła pomyłka, a wyświetlany pasek był błędny i zamiast 41 lat, powinna widnieć liczba 31. W związku z tym, swego czasu dociekliwi internauci postanowili nieco poszperać w sieci. Jeden z nich miał nawet odnaleźć rzekome zdjęcie Małgorzaty Rozenek z imprezy studniówkowej. Fotografia została wykonana w 1988 roku. Ponadto rocznik klasy celebrytki miał potwierdzić, że to ona. Jednak Małgorzata Rozenek twierdziła, że odnaleziono jej sobowtóra. Jakiś czas później prezenterka udostępniła na Instagramie zdjęcie dowodu osobistego, gdzie widniała powszechnie znana data urodzenia. 

Więcej o: