Cichopek zabrała córkę na "kobiecą przygodę". Pokazała jej twarz. Fanka: Kopiuj - wklej

Katarzyna Cichopek jest na wakacjach z córką Heleną. Na Instagramie aktorki widać, że pociecha jest bardzo podobna do mamy.

Katarzyna Cichopek aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Zamieszcza na nim zdjęcia z pracy i czasu prywatnego. Aktualnie prezenterka przebywa z córką Heleną na wczasach. Nie zdradziła jednak dokładnej lokalizacji. Po zdjęciach możemy zauważyć, że spędza z pociechą czas w ciepłym kraju. Być może to Bliski Wschód. Na Instagramie widzimy kadr z pustyni, gdzie obie uśmiechnięte opalają się na słońcu. Do tej pory prezenterka starała się nie pokazywać twarzy córki. Jak wygląda Helena Hakiel?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek wypoczywa z córką Heleną. "Ale podobna do mamy"

Prowadząca "Pytania na Śniadanie" doczekała się dwójki dzieci z byłym mężem Marcinem Hakielem. Syn Adam przebywa aktualnie z tatą, a Cichopek postanowiła zabrać córkę Helenę na babski wypad za granicę. Obie świetnie się bawią w swoim towarzystwie, wypoczywając na pustyni. Fani aktorki zauważyli, że córka jest bardzo podobna do mamy. Wyrazili swoją opinię w komentarzach pod zdjęciem:

Jaka podobna!
Cała mama.
Kopiuj - wklej.
Mała Kasia.
 

Można zauważyć, że mają bardzo podobny uśmiech, ale na tym nie koniec. Udanego wypoczynku życzą im fani Cichopek, a także jej ukochany Maciej Kurzajewski, który napisał: "Dziewczyny, bawcie się dobrze!". Aktorka zdecydowała wraz z byłym mężem, że będą opiekowali się dziećmi naprzemiennie. Marcin Hakiel również dba o to, aby jego pociechy miały urozmaicony czas wolny, zabierając je na wycieczki. Pewien czas temu zapoznał swoją córkę z pociechą swojej obecnej partnerki Dominiki. 

Katarzyna Cichopek - kariera i życie prywatne

Celebrytka zasłynęła dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość", który jest emitowany na antenie TVP. Z aktorki stała się prezenterką telewizyjną. Jest jurorką w programie "You Can Dance", a na co dzień prowadzi "Pytanie na Śniadanie" w duecie z Maciejem Kurzajewskim. Prywatnie dziennikarz jest w związku z Cichopek. Wcześniej aktorka była żoną tancerza Marcina Hakiela. Ich rozstanie odbyło się na oczach całej Polski. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.