Cichopek nawiązała do Hakiela w "Pytaniu na śniadanie"? Ta aluzja była aż za bardzo oczywista

Katarzyna Cichopek prowadzi w duecie z Maciejem Kurzejewskim "Pytanie na śniadanie". Prywatnie prezenterzy są w związku. Wcześniej prowadząca była żoną Marcina Hakiela. Czy w jendym z odcinków śniadaniówki nawiązała do byłego partnera na wizji?

Katarzyna Cichopek przez lata wypracowała sobie pozycję jednej z najpopularniejszych polskich gwiazd. Na Instagramie śledzi ją 576 tys. obserwatorów. Aktorka zdobyła sławę dzięki serialowi "M jak miłość". Duży wzrost popularności zapewnił jej również program śniadaniowy, czyli "Pytanie na śniadanie", który prowadzi razem ze swoim partnerem, Maciejem Kurzajewskim. Wcześniej prezenterka była związana z tancerzem, Marcinem Hakielem. Co ostatnio wydarzyło się w śniadaniówce i co z tym wspólnego ma były mąż Cichopek?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Katarzyna Cichopek nawiązała do Marcina Hakiela na wizji? 

W jednym z odcinków śniadaniówki poruszany był temat zmiany fryzury. Na ostre cięcie lub nowy kolor często decydujemy się, gdy rozpoczynamy nowy  etapu w życiu. Zwolenniczką tej teorii była zaproszona do studia piosenkarka Anna Józefina Lubieniecka, a Katarzyna Cichopek podzieliła jej opinię. Jak przyznała, po urodzeniu drugiego dziecka zajęła się metamorfozą włosów i obcięła je na krótko. Kurzajewski był z kolei zdania, że taka potrzeba zmiany fryzury pojawia się tylko u płci pięknej. Aktorka nie była jednak przekonana. Powiedziała, że przy rozpoczynaniu nowego etapu w życiu mężczyźni również zmieniają wygląd włosów, na przykład farbując się na blond. Dlaczego ta wypowiedź mogła dotyczyć Marcina Hakiela? Były partner Cichopek tuż po rozstaniu przefarbował bowiem włosy na bardzo jasny kolor.

 

Marcin Hakiel z ukochaną Hakiel z ukochaną na romantycznym nagraniu. Ale czułe gesty! I ten komentarz

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po rozstaniu - jak wygląda ich życie prywatne?

Byli małżonkowie znaleźli szczęście u innych partnerów. Cichopek jest związana z Kurzajewskim, zaś Hakiel z tajemniczą Dominiką. Aktorka często wstawia zdjęcia w towarzystwie ukochanego. Prezenterzy są osobami publicznymi i nie kryją swojej miłości. Na początku ich związek był tajemnicą, ale wiele osób spekulowało na temat tej relacji już wcześniej. Hakiel z kolei co pewien czas pokazuje romantyczne ujęcia z nową partnerką, ale jak dotąd nie pokazał jej twarzy.

Więcej o: