Rzeźniczakowie zdecydowali się na poważny krok. Fani rozpływają się w komentarzach

Jakub Rzeźniczak pochwalił się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Razem z żoną Pauliną adoptowali psa.

Związek Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Rzeźniczak od początku wzbudzał spore kontrowersje. Na zakochanych spora krytyka spadła m.in. przez fakt, że urządzili wesele kilka miesięcy po śmierci syna piłkarza. Para jednak zdaje się nie przejmować internetowym hejtem i budują wspólne życie na własnych zasadach. Od ich ślubu minęło już pół roku, a zakochani stwierdzili, że czas na kolejny krok. Rzeźniczakowie podjęli decyzję o adopcji psa, a informacją o tym, że do ich rodziny dołączył nowy członek, podzielili się z internautami.

Zobacz wideo Paulina Rzeźniczak odpowiada na hejt. Zastanawia się, czy zniknąć z mediów społecznościowych

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie chwalą się Sarą. To ich nowy pupil

Rzeźniczakowie udostępniają na Instagramie piękne zdjęcia z romantycznych podróży i swojego luksusowego życia. Widać, że starają się cieszyć każdą chwilę. Ostatnio pochwalili się wiadomością, że do ich rodziny dołączyła adoptowana suczka - Sara. Trzeba przyznać, że małżeństwo zdecydowało się na piękny gest, nie kupując psa z hodowli, a decydując się na wzięcie czworonoga ze schroniska. "Pierwsze chwile Sary z nami. Początkowo była bardzo wystraszona, musiała dużo przeżyć w swoim krótkim pieskim życiu" - napisał Jakub Rzeźniczak w instagramowym poście.

Coraz śmielej bawi się z Luną i Moli i z każdą chwilą czuje się coraz spokojniejsza. Zaliczyliśmy już pierwszą kąpiel i oczywiście siusiu w domu, ale wszystkiego się nauczymy. Bardzo się cieszymy, że możemy dać dom Sarze. Dziś już drugi post w tej tematyce, ale czujemy wielką radość, którą chcemy się z wami podzielić i być może kiedyś ktoś z was przygarnie pieska, który szuka domu - podsumował.

Robert Lewandowski Robert Lewandowski pręży mięśnie na siłowni. Fani osłupieli. "Ciało z kamienia"

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których internauci nie szczędzili im ciepłych słów. Wiele osób było zachwyconych gestem, na jaki zdobyli się Rzeźniczakowie. Fani gratulowali nowego członka rodziny i dzielili się swoimi spostrzeżeniami. "Widać ogromną wdzięczność w oczach. Wspaniale, że trafiła w dobre ręce", "Spaniele są kochane", "Jesteście cudowni!" - czytamy.

 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Rzeźniczak są już pół roku po ślubie

W listopadzie 2022 roku para po ponad roku spotykania się, postanowiła zalegalizować swój związek i wzięła ślub. Ceremonia odbyła się podczas ich wyjazdu do USA. W mediach społecznościowych świeżo upieczeni małżonkowie chwalili zdjęciami w ślubnych stylizacjach, pozując na tle plaży w Miami. Teraz często chwalą się na Instagramie zdjęciami ze wspólnych podróży, a także chwil spędzanych razem w domowym zaciszu.

Więcej o: