Krupińska posądzona o romans z kolegą z pracy. Skomentowała. "Musimy się bardziej pilnować"

Paulinę Krupińską zaskoczył jeden z internautów. Pojawiła się sugestia, że prezenterka "Dzień dobry TVN" ma romans z kolegą z pracy. Nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Paulina Krupińska popularność zdobyła przed laty, gdy wygrała konkurs Miss Polonia. Od jakiegoś czasu celebrytka jest twarzą stacji TVN, gdzie wraz z Damianem Michałowskim prowadzi poranny program "Dzień dobry TVN". Prezenterka wzięła też udział w show "Azja Express". Na swoim instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciami z nagrań produkcji. Takiej reakcji internautów jednak raczej nie mogła się spodziewać. Posądzono ją o romans z kolegą z pracy. Szybko zareagowała. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska o „Azja Express". Sebastian Karpiel został z dziećmi

Paulina Krupińska posądzona o romans z kolegą z pracy: Nawet się nie kryjecie w studio

Paulina Krupińska dodała na Instagrama serię zdjęć z programu "Azja Express". W trakcie nagrywania show towarzyszyła jej przyjaciółka. Prowadząca "Dzień dobry TVN" napisała o pokonywaniu własnych słabości i walce ze zmęczeniem. Podczas pobytu w Turcji zachwyciły ją jednak piękne widoki. Nieoczekiwanie pod postem prezenterki pojawił się komentarz sugerujący jej romans z Mateuszem Hładkim, który na stałe pojawia się ze swoim cyklem w śniadaniówce TVN.

Jak ty się kleisz do wszystkich chłopów. Dziwne, że do kobiet tak się nie przytulasz. Romans z Hładkim to widać. Nawet się nie kryjecie w studio. Nie dziwię się, że mąż ma nerwicę - napisał jeden z internautów.

Sebastian Karpiel-Bułecka wyśmiał zarzuty internauty

Warto podkreślić, że komentarz został zamieszczony z fake'owego konta. Na profilu nie ma bowiem żadnego zdjęcia ani obserwatorów. Komentarz odnosił się zapewne do wspólnego zdjęcia Pauliny Krupińskiej i Mateusza Hładkiego, które kilka dni temu pojawiło się na profilu dziennikarza. W dodatku pojawiło się też nawiązanie do Sebastiana Karpiel-Bułecki, który swego czasu wyznał, że zmagał się z zaburzeniami lękowymi. Prezenterzy TVN nie pozostawili złośliwych uwag bez komentarza. "Mateusz Hładki, nie wiem co ty na to? Czy my się dzisiaj przytulaliśmy? Jeśli nie, to bardzo żałuję. Od następnego razu to już będzie tradycja. A mój mąż nie ma nerwicy od paru lat, więc nie udała się ta złośliwość" - ironizowała Paulina Krupińska. "Myślałem, że tego nie widać! Musimy się bardziej pilnować!" - dodał Mateusz Hładki.

 

Całą sytuację skomentował także Sebastian Karpiel-Bułecka. Mąż Pauliny Krupińskiej wyśmiał zarzuty internauty, dodając wymowne "buhahah". Przypominamy, że para wzięła ślub w 2018 roku po czterech latach związku. Razem wychowują dwójkę dzieci: córkę Antoninę i syna Jędrzeja. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.