Były mąż Magdaleny Ogórek w szpitalu. "Jego stan jest ciężki"

Były mąż Magdaleny Ogórek ma poważne problemy ze zdrowiem. Według ustaleń jednego z tabloidów ekonomista przeszedł sześciogodzinną operację.

Były mąż Magdaleny Ogórek, który w latach 1991-1993 był posłem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, jakiś czas temu trafił do szpitala. Informator jednego z tabloidów mówi o przebytej operacji ekonomisty i podaje, jaki jest aktualnie stan zdrowia Piotra (nie podajemy nazwiska, gdyż w jego sprawie toczy się proces). 

Zobacz wideo Leszek Miller: Magdalena Ogórek prezentowała się jako człowiek lewicy

Były mąż Magdaleny Ogórek w ciężkim stanie

Magdalena Ogórek i Piotr mają 18-letnią córkę. Od wielu lat mieli być jednak w separacji. W końcu prezenterka złożyła pozew o rozwód. Do tego doszło 30 listopada 2021 roku. Teraz, jak donosi "Super Express", ma martwić się o byłego partnera, ponieważ ten w ciężkim stanie leży w szpitalu. Ekonomista przeszedł sześciogodzinną operację, a lekarze mają "walczyć o jego życie". 

Miał problemy z ciśnieniem i krążeniem. Jego stan jest ciężki. Piotr dopiero w poniedziałek odzyskał przytomność, ale ma problemy z oddychaniem, bo płyn zbiera mu się w płucach - powiedział informator tabloidu.

Magdalena Ogórek nie komentuje informacji na temat stanu zdrowia byłego męża. W tym miejscu warto dodać, że prezenterka TVP Info już wcześniej była bardzo powściągliwa i nie chciała publicznie mówić na temat życia prywatnego. Tak było między innymi z rozwodem, który odbył się w tajemnicy przed mediami

Magdalena Ogórek Magdalena Ogórek zapytana o propagandę w TVP. Szybko ucięła temat

Były mąż Magdaleny Ogórek stanął przed sądem

Przypomnijmy, że były poseł SLD w 2019 roku został zatrzymany. Oskarżono go o nadużycia finansowe (chodziło o ponad dwa miliony złotych na szkodę osoby prywatnej) i działanie na szkodę Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla, której był rektorem. Mężczyzna usłyszał łącznie pięć zarzutów. Grozi mu kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. W kwietniu 2022 roku ruszył proces byłego polityka. Oskarżony nie przyznaje się do żadnego ze stawianych mu zarzutów. 

Więcej o: