Rezolutna Zosia z "Rodzinki.pl" niebawem odbierze dowód osobisty. Emilia Dankwa zdradza plany na przyszłość

Emilia Dankwa miała zaledwie siedem lat, gdy zaczęła występować w "Rodzince.pl", a w tym roku odbierze już dowód osobisty. Po latach wyznała, jak wspomina pracę na planie kultowego serialu. Zdradziła także swoje plany na przyszłość.

Emilia Dankwa przez wiele lat wcielała się w postać Zosi w kultowym serialu "Rodzinka.pl". Minęło aż dziesięć lat od jej debiutu na ekranach telewizorów. Karierę zaczynała jako siedmiolatka.Obecnie wyczekuje swoich 18. urodzin. Choć produkcja "Rodzinki.pl" już dawno się zakończyła, młoda aktorka nie może narzekać na brak propozycji nowych ról. W rozmowie z Pudelkiem wyznała, jak wspomina dorastanie na planie serialu. Opowiedziała także o planach na przyszłość.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Emilia Dankwa o pracy na planie "Rodzinki.pl"

Emilia Dankwa pokazała talent aktorski już jako dziecko. Na planie serialu pracowała z popularnymi osobami z branży rozrywkowej. Podczas gali Top Seriale 2023,reporterka Pudelka zapytała Dankwę, jakie emocje jej wtedy towarzyszyły. Młoda aktorka przyznała, że poczuła się wyróżniona spośród innych dzieci. Dzięki temu obecnie łatwiej jej zaistnieć w show-biznesie. 

Zaczynałam, mając siedem lat. Byłam jeszcze dzieckiem. To było niesamowite, bo nie robiłam tego, co większość dzieci w moim wieku. Nie siedziałam tylko w szkole, ale jechałam w takie miejsce, gdzie jest jakiś dom, który nie ma dachu (…). Nie zawsze czułam tę skalę, że serial jest oglądany przez miliony osób, ale potem to stało się moją codziennością. Bardzo to doceniam, cieszę się z tego, gdzie jestem. Jestem bardzo wdzięczna - wyznała.

Emilia Dankwa jest bardzo zadowolona ze swojej dotychczasowej kariery. Przez długi czas pracowała ze sławnymi osobami. Nie ukrywa, że bardzo się z nimi zżyła i wciąż utrzymują kontakt. Szczególnie bliski jest jej Mateusz Pawłowski, który w "Rodzince.pl" wcielał się w postać Kacpra. Aktorka wyznała, że często ze sobą rozmawiają i chodzą na spotkania. Emilia Dankwa została nawet zaproszona na 18. urodziny Pawłowskiego. Przyznała, że z uwagi na podobny wiek zawsze świetnie się dogadywali. Cieszy się, że ich znajomość utrzymała się poza planem serialu.

Emilia Dankwa zdradziła plany na przyszłość

Emilia Dankwa opowiedziała również o swoich planach na przyszłość. Póki co, nie są skonkretyzowane. Choć nie wie, czym dokładnie będzie się zajmować, nie wyklucza studiów aktorskich. Jak na razie jest pewna, że po skończeniu szkoły średniej zdobędzie wykształcenie wyższe. Nie podjęła jednak decyzji, w jakiej dziedzinie będzie się kształcić. 

Czuję, że ta dorosłość jest coraz bliżej. Mam różne plany. Na studia oczywiście się wybieram, ale jeszcze nie wiem, czy w Polsce, czy za granicą. Niekoniecznie będą to studia aktorskie. Nie zamykam się. Oczywiście mam zamiar kontynuować aktorstwo i modeling, tylko nie wiadomo, czy w formie studiów - wyznała.

Warto również podkreślić, że Emilia Dankwa ma szerokie grono fanów. Szczególnie widać to po liczbie obserwujących na jej profilach w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 122 tysiące osób. Często wrzuca również krótkie filmiki na TikToka, gdzie zebrała prawie 95 tysięcy obserwujących. ZOBACZ TEŻ: Aneta Zając zaczęła weekend z nową fryzurą. Tak krótkich włosów dawno nie miała. "Jak nastolatka"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.