Zosia z "Rodzinki.pl" pozbyła się loków. W nowej fryzurze jest nie do poznania!

Emilia Dankwa pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. W komentarzach posypały się komplementy.

Emilia Dankwa dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl" zyskała nie tylko popularność, ale i grono fanów, z którymi stara się być w kontakcie. Na instagramowym profilu chętnie dzieli się ciekawostkami o sobie. Tym razem wrzuciła do sieci serię zdjęć, na których zaprezentowała, jak wygląda w wyprostowanych włosach. Burza loków na głowie najwyraźniej jej się znudziła.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Emilia Dankwa przeszła metamorfozę. Pozbyła się loków  

Emilia Dankwa oprócz występów w produkcjach telewizyjnych próbuje sił także jako modelka. W najnowszym poście pochwaliła się efektami jednej z sesji zdjęciowej. Przy okazji 17-latka zaprezentowała nową fryzurę. 

Pierwsza sesja zdjęciowa z prostymi włosami. Jak oceniacie? - czytamy w opisie do zdjęć.
 

Internauci jednogłośnie przyznali, że w takim wydaniu Emilia świetnie wygląda. W prostych włosach zdecydowanie jej do twarzy.

Mega ci pasują.
Przepięknie! 
Ślicznie, pasuje ci taka fryzura - napisali fani. 

Emilia Dankwa o pracy w "Rodzince.pl": Chętnie bym do tego wróciła

Emilia Dankwa do obsady serialu "Rodzinka.pl" dołączyła, mając zaledwie sześć lat, a przez kolejne dziesięć dorastała na oczach widzów. Na początku września zapytaliśmy ją, jak wspomina pracę na planie popularnej produkcji.

Atmosfera zawsze była przyjazna i rodzinna. Jeśli tylko byłaby możliwość, bardzo chętnie bym do tego wróciła - powiedziała.

Dodała również, że nie jest w stanie przypomnieć sobie, czy podczas grania w serialu doszło do trudnych sytuacji. Po tym, jak "Rodzinka.pl" zniknęła z anteny TVP kariera Dankwy nieco zwolniła, jednak zapowiada, że nie powiedziała w tej kwestii jeszcze ostatniego słowa.