Emilia Dankwa miała 7 lat, kiedy zadebiutowała w 'Rodzince.pl'. Dziś jest już nastolatką i zaczyna eksperymentować z modą

Czy Emilia Dankwa pójdzie w ślady swoich sławnych koleżanek z planu? 14-latka coraz śmielej wkracza w świat show-biznesu.

'Rodzinka.pl' od kilku lat jest uważana za jeden z najbardziej lubianych polskich seriali. Produkcja okazała się być przełomem w karierze dla wielu dziecięcych aktorów, w tym Macieja Musiała i Julii Wieniawy.

Zobacz wideo

Swój debiut na ściance zaliczyła niedawno Emilia Dankwa - najmłodsza aktorka z obsady 'Rodzinki.pl'. 14-latka od 2012 roku wciela się w Zosię, koleżankę Kacpra. Dziewczyna zaczęła występować w serialu, gdy miała zaledwie 7 lat.

Emilia Dankwa na ściance

Kilka dni temu Emilia Dankwa pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVP. Z tej okazji serialowa Zosia postawiła na oryginalną stylizację. Młoda aktorka zapozowała fotografom w krótkiej spódnicy z falbankami, do której dobrała skórzaną kurtkę. 

Naszą uwagę przyciągnęły skórzane rękawiczki. 14-latka pokazała, że lubi i umie bawić się modą. Debiut na ściance uważamy za jak najbardziej udany. A Wy co myślicie o stylizacji Dankwy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.