Kacperek z "Rodzinki.pl" skończył 18 lat. Na urodzinach nie zabrakło obsady. Ale się zmienili

Kacper z "Rodzinki.pl" obchodził 18. urodziny. Z okazji wejścia w dorosłość na przyjęciu zorganizowanym przez aktora pojawiło się wiele gwiazd.

Więcej artykułów na temat prywatnego życia gwiazd poczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Mateusz Pawłowski, znany z roli Kacpra w serialu TVP - "Rodzinka.pl", świętował ostatnio 18. urodziny. Z tej okazji zorganizował przyjęcie, na którym pojawili się jego starzy znajomi z branży, m.in. Adam Zdrójkowski i Emilia Dankwa. Przeglądając zdjęcie z imprezy, aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko mija, a Mateusz Pawłowski jest już pełnoletni. Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy.

Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Kacper z "Rodzinki.pl" skończył 18 lat. Świętował urodziny do białego rana ze znajomymi

Emilia Dankwa, czyli serialowa dziewczyna Kacpra - Zosia, udostępniła w mediach społecznościowych post, w którym podziękowała za zaproszenie na przyjęcie. Złożyła Pawłowskiemu także życzenia z okazji 18. urodzin.

Od czego by tu zacząć. Dziękuje bardzo za zaproszenie na twoją osiemnastkę, Mateusz. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Bardzo miło było się zobaczyć po tych kilku latach - napisała.
 

Na zdjęciu, które dodała, pojawił się także Adam Zdrójkowski, czyli serialowy starszy brat Kacpra z "Rodzinki.pl". Po twarzach aktorów widać było, że zabawa podczas urodzin była przednia. 

Mateusz Pawłowski - "Rodzinka.pl"

Mateusz Pawłowski od początku był związany z produkcją TVP. Pojawił się na ekranie w 2011 roku i od razu zachwycił widzów urokiem i talentem aktorskim. Serial zakończył emisję w 2020 roku i od tego momentu aktor przestał pojawiać się w mediach. Dzisiaj wygląda inaczej niż w czasach debiutu. Młody aktor nosi teraz okulary, aparat ortodontyczny i ma krótkie kręcone włosy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.