17-letnia Emilia Dankwa bryluje na pokazie mody. Wyglądała zjawiskowo

Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" pojawiła się na pokazie mody Mariusza Przybylskiego. Od młodej aktorki nie sposób było odwrócić wzrok.

Emilia Dankwa popularność zdobyła dzięki "Rodzince.pl". W serialu wcieliła się w rolę Zosi, czyli dziewczyny Kacpra. Produkcja już się zakończyła i nie są na razie planowane kolejne odcinki. 17-latka nie daje o sobie jednak zapomnieć. Pojawiła się na pokazie mody Mariusza Przybylskiego i wyglądała wspaniale.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" zachwyciła stylizacją na pokazie mody

Mariusz Przybylski to projektant, którego kreacje ubierały największe polskie gwiazdy, wśród których wymienić można między innymi: Katarzynę Figurę, Marię Peszek czy Kayah. Na rynku ma bardzo wysoką renomę, dlatego na jego najnowszym pokazie były tłumy. Na czerwonym dywanie pojawiła się również wspomniana Emilia Dankwa. 

Emilia DankwaEmilia Dankwa KAPiF.pl / KAPIF.pl

17-latka ubrała się w czarną, sukienką z długimi rękawami. Stylizację uzupełniła o chabrowe kozaki i szeroki uśmiech na twarzy. W oczy rzucała się rzecz jasna charakterystyczna fryzura celebrytki, czyli burza loków. Naszym zdaniem Emilia Dankwa wyglądała wspaniale.

Emilia Dankwa wspomina "Rodzinkę.pl"

Emilia Dankwa do obsady serialu dołączyła, mając zaledwie sześć lat, a przez kolejne dziesięć dorastała na oczach widzów. Z tym niełatwym zapewne doświadczeniem młoda aktorka poradziła sobie jednak bez większych problemów, co jakiś czas temu przyznała w rozmowie z nami.

Pracę na planie "Rodzinki.pl" wspominam naprawdę miło, na pewno z dużym sentymentem. Atmosfera zawsze była przyjazna i rodzinna. Jeśli tylko byłaby możliwość, bardzo chętnie bym do tego wróciła. Albo wyparłam te małe i nieznaczące trudności, albo faktycznie wszystko przyszło mi naturalnie.

Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć Emilii Dankwy z pokazu Mariusza Przybylskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.