Hailey Bieber ucina medialny spór z Seleną Gomez. Wydała oświadczenie

Hailey Bieber poszła śladami Seleny Gomez i opublikowała oświadczenie. Celebrytki od kilku tygodni dyskutowały o tym, jak zakończyć medialny spór.

Fani Jeleny, czyli shipu Justina Bieber i Seleny Gomez mimo upływu lat nie mogą się pogodzić się z rozstaniem piosenkarzy i wciąż doszukują się dowodów na to, że Kanadyjczyk nie kocha własnej żony i ma obsesję na punkcie artystki. Po drugiej stronie znalazła się modelka, która zdaniem internautów wciąż wbija szpile byłej partnerce ukochanego. Wygląda na to, że Bieber i Gomez w końcu zakopały topór wojenny. 

Zobacz wideo Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey: Koniec miłości

Hailey Bieber wydała oświadczenie w sprawie dramy z Seleną Gomez

Selena Gomez nigdy nie popierała szerzenia nienawiści wobec ludzi i prosiła fanów o to, aby byli życzliwi bez względu na zachowanie innych. 24 marca na Instagramie pojawiło się oświadczenie piosenkarki, w którym ponownie zaapelowała o zaprzestanie wysyłania nienawistnych komentarzy pod adresem Hailey Bieber. Okazuje się, że ich rozmowy na temat medialnej nagonki trwały już od kilku tygodni. Modelka jest wdzięczna byłej dziewczynie Justina Biebera za to, że stanęła w jej obronie.

Chcę podziękować Selenie za zabranie głosu w sprawie ostatnich wydarzeń. Rozmawiałyśmy przez ostatnie kilka tygodni o tym, jak przejść przez trwającą (dop. red. negatywną) narrację między nią a mną - zaczęła wpis Hailey Bieber.

Selena Gomez, Blanka Lipińska Makijażowe wpadki. Gomez przesadziła z opalenizną. Zobaczcie ten makijaż Smaszcz

Modelka przyznała, że bardzo przeżyła to, co się działo na przestrzeni ostatnich tygodni. Boli ją fakt, że do mediów wypłynęła taka fala nienawiści, która mogła wpłynąć na niejedną osobę. Uważa, że powinno się wykorzystywać media społecznościowych do znacznie lepszych celów.

Ostatnie kilka tygodni było bardzo trudne dla wszystkich zaangażowanych. Miliony ludzi było świadkami szerzącego się hejtu, co jest niezwykle szkodliwe. Podczas gdy media społecznościowe są niesamowitym sposobem na łączenie się i budowanie społeczności, chwile takie jak te powodują tylko ekstremalne podziały, zamiast zbliżać ludzi.

Hailey Bieber tłumaczy się z kopiowania Seleny Gomez

W związku z medialną aferą na tle Bieberowie-Gomez w mediach społecznościowych można było znaleźć masę treści, w których internauci analizowali zachowania obu stron. Mówiło się o tym, że Justin nie staje w obronie ukochanej. Hailey z kolei miała kopiować Selenę. Modelka podkreśla, że takie sytuacje mogą być całkowicie wyjęte z kontekstu i mijać się z prawdą. Ma zamiar dużo bardziej uważać, na to, co publikuje w sieci.

Różne sytuacje zawsze mogą zostać wyjęte z kontekstu lub być zinterpretowane inaczej niż były zamierzone. Wszyscy musimy być bardziej ostrożni w tym, co publikujemy i co mówimy, ja również. Ostatecznie wierzę, że miłość zawsze będzie silniejsza niż nienawiść i negatywne emocje. Zawsze możemy być dla siebie bardziej empatyczni.

Hailey Bieber wydała oświadczenieHailey Bieber wydała oświadczenie Instagram @hailebieber

Screen z IG Justin Bieber, Selena Gomez Bieber nie komentuje konfliktu Hailey i Seleny. Być może z tego powodu

Wszystko wskazuje na to, że między Hailey Bieber i Seleną Gomez już od dłuższego czasu nie ma złej krwi. Przypominamy, że kilka miesięcy temu celebrytki zapozowały do wspólnego zdjęcia na jednej z imprez branżowych. Niestety, krótko później internauci zaczęli szukać kolejnych dowodów na ich konflikt i zacięcie analizowali wszystkie działania w mediach społecznościowych. Żona i była dziewczyna Justina Biebera zaobserwowały się na Instagramie. Myślicie, że to oficjalny koniec medialnej burzy?

Więcej o: