Justin Bieber milczy jak grób o konflikcie Hailey Bieber i Seleny Gomez. To dlatego nie okazał wsparcia żonie

Justin Bieber nie odniósł się publicznie do jednego z najgłośniejszych konfliktów ostatnich tygodni. Jego żona Hailey Bieber i była partnerka Selena Gomez nie przepadają za sobą. Dlaczego mąż modelki ani razu nie skomentował tej sytuacji?

Justin Bieber od 2018 jest w związku małżeńskim z Hailey Bieber. Część fanów uważa, że kanadyjski wokalista jednak wciąż darzy uczuciem dawną sympatię, Selenę Gomez. Żona Biebera jest o nią chorobliwie zazdrosna, co wyraża poprzez śmianie się z niej w sieci wraz z siostrami Jenner. Hailey Bieber straciła przez ten konflikt mnóstwo obserwatorów. Dlaczego artysta jeszcze nie odniósł się do sprawy?

Zobacz wideo Justin Bieber i Hailey Baldwin okazują sobie miłość na Instagramie

Hailey Bieber, Kylie Jenner, Kendall Jenner Hailey Bieber ignoruje siostry Jenner po dramie z Seleną Gomez. Lekki niesmak

Justin Bieber nadal milczy na temat Hailey i Seleny. Dlaczego?

Coraz więcej osób, w tym zagranicznym sław, opowiada się za Seleną Gomez. Gwiazda pokazała nawet, na czyje wsparcie może liczyć. W ostatnim poście na Instagramie oznaczyła Miley Cyrus, która odobserwowała profil żony Biebera.

Dlaczego wokalista stroni od publicznego komentowania konfliktu?

ET dotarło do źródła, które mówi:

Hailey i Justin mają się dobrze. Nie chcą ciągle zajmować się tym powtarzającym się, trwającym dramatem z poprzedniego związku.

Ponadto dowiadujemy się:

Oni po prostu żyją z dnia na dzień i nie chcą, aby było to coś, co by wpłynęło na nich negatywnie. Justin wie, że publiczne mówienie o tym tylko zaostrzy sytuację i zwróci na nią większą uwagę, więc wspierają się prywatnie.

Anonimowy informator powiedział również, jak czuje się Selena Gomez:

Selena podąża swoja ścieżką i robi swoje. Umawia się na randki i jest otwarta na miłość. Skupia się na utrzymaniu zdrowia, jednocześnie dbając o swoich fanów. Selena chodzi na terapię, polega na swoich przyjaciołach i rodzinie.

Kto wie, może Justin Bieber jeszcze zmieni zdanie i wypowie się publicznie na temat konfliktu. 

Hailey i Justin Bieber Kryzys? Hailey i Justin chcą uciszyć plotki. Zrobili ustawkę. Ostentacja aż boli

Zobacz też: Hailey Bieber zignorowana przez gwiazdy? Nie pozwolili zrobić zdjęcia. Nagranie trafiło do sieci

Więcej o: