Doda dawniej. Fan nawiązał do napisu na koszulce: Jadłaś wszystkich facetów jak leci? Odpisała szczerze

Doda w ostatnim czasie często wraca wspomnieniami do początków kariery. Na starych zdjęciach z Opola trudno ją poznać.

Doda ma ostatnio ogromne powody do radości. Jej praca jest bardzo doceniania, nie tylko przez fanów. TVN po kilku latach w końcu zdjęło z niej bana, a mało tego miała okazję pojawić się w "Pytaniu na śniadanie" i "Szansie na sukces" emitowanych na antenie TVP. Jakby tego było mało, po raz pierwszy została nominowana do nagrody Fryderyka jako solowa artystka. Piosenkarka nie kryje radości i wraca do kolejnych wydarzeń z przeszłości.

Zobacz wideo Doda zdradza, o czym będzie nowe reality show. Wspomniała o Miszczaku

Doda wspomina Festiwal w Opolu 

Doda chętnie wraca wspomnieniami do początków kariery. Na jej Instagramie ukazało się właśnie zdjęcie z jednego z pierwszych festiwali w Opolu, na jakim miała okazję wystąpić. Na próby przyszła wówczas w żółtej koszulce z bananem, którą zestawiła z bardzo krótką mini. Z zamieszczonych hashtagów możemy się domyślić, że choć piosenkarka uwielbiała "starą siebie", to jest wdzięczna za zmianę, jaką przeszła. 

Życie jest takie piękne i zaskakujące. Wszystko się w nas nieustająco zmienia: styl, dieta, nominacja do Fryderyków - pisała Doda.
 

Choć Doda faktycznie przeszła ogromną metamorfozę, to pewne rzeczy pozostały na miejscu. Spora część internautów zwróciła uwagę na mini, z którą do dziś kojarzą piosenkarkę. Kiedyś faktycznie uwielbiała jeansowe spódniczki, a dziś zamieniła je na nieco bardziej klasyczne. Ich uwadze nie umknął również napis na koszulce.

Doda Doda ma luksusowy penthouse. Uwagę zwraca garderoba piosenkarki. Oj, robi wrażenie!

Tylko długość spódniczki nie.
Mini nigdy nie odeszła.
Ach te mini jeansowe. Tylko z tobą mi się kojarzą - czytamy w komentarzach.

Niektórzy nawiązali też do napisu, który znalazł się na jej koszulce. "Jem facetów na śniadanie" - brzmiał. "Jadłaś wszystkich facetów jak leci?" - zapytał jeden z użytkowników Instagrama. Doda zareagowała na ten komentarz i ze szczerością nawiązała do swojej przeszłości. Przypomnijmy, że była związana m.in. z Radosławem Majdanem czy Nergalem. 

Tylko tych ciężkostrawnych, co odbili mi się życiową czkawką - odpisała.

Doda przeszła metamorfozę

Trzeba przyznać, że Doda faktycznie przeszła niezwykłą przemianę na przestrzeni ostatnich lat, a dodatkowo wydaje się, że w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Przypominamy, że artystka ostatnio opublikowała zdjęcia, na których miała 13 lat. My z kolei odkopaliśmy fotorelację z pierwszych Fryderyków. Dorota Rabczewska zdradziła również, że już wie, kiedy zakończy karierę. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Więcej o: