Doda dawniej. Fan nawiązał do napisu na koszulce: Jadłaś wszystkich facetów jak leci? Odpisała szczerze

Doda w ostatnim czasie często wraca wspomnieniami do początków kariery. Na starych zdjęciach z Opola trudno ją poznać.

Doda ma ostatnio ogromne powody do radości. Jej praca jest bardzo doceniania, nie tylko przez fanów. TVN po kilku latach w końcu zdjęło z niej bana, a mało tego miała okazję pojawić się w "Pytaniu na śniadanie" i "Szansie na sukces" emitowanych na antenie TVP. Jakby tego było mało, po raz pierwszy została nominowana do nagrody Fryderyka jako solowa artystka. Piosenkarka nie kryje radości i wraca do kolejnych wydarzeń z przeszłości.

Zobacz wideo Doda zdradza, o czym będzie nowe reality show. Wspomniała o Miszczaku

Doda wspomina Festiwal w Opolu 

Doda chętnie wraca wspomnieniami do początków kariery. Na jej Instagramie ukazało się właśnie zdjęcie z jednego z pierwszych festiwali w Opolu, na jakim miała okazję wystąpić. Na próby przyszła wówczas w żółtej koszulce z bananem, którą zestawiła z bardzo krótką mini. Z zamieszczonych hashtagów możemy się domyślić, że choć piosenkarka uwielbiała "starą siebie", to jest wdzięczna za zmianę, jaką przeszła. 

Życie jest takie piękne i zaskakujące. Wszystko się w nas nieustająco zmienia: styl, dieta, nominacja do Fryderyków - pisała Doda.
 

Choć Doda faktycznie przeszła ogromną metamorfozę, to pewne rzeczy pozostały na miejscu. Spora część internautów zwróciła uwagę na mini, z którą do dziś kojarzą piosenkarkę. Kiedyś faktycznie uwielbiała jeansowe spódniczki, a dziś zamieniła je na nieco bardziej klasyczne. Ich uwadze nie umknął również napis na koszulce.

Tylko długość spódniczki nie.
Mini nigdy nie odeszła.
Ach te mini jeansowe. Tylko z tobą mi się kojarzą - czytamy w komentarzach.

Niektórzy nawiązali też do napisu, który znalazł się na jej koszulce. "Jem facetów na śniadanie" - brzmiał. "Jadłaś wszystkich facetów jak leci?" - zapytał jeden z użytkowników Instagrama. Doda zareagowała na ten komentarz i ze szczerością nawiązała do swojej przeszłości. Przypomnijmy, że była związana m.in. z Radosławem Majdanem czy Nergalem. 

Tylko tych ciężkostrawnych, co odbili mi się życiową czkawką - odpisała.

Doda przeszła metamorfozę

Trzeba przyznać, że Doda faktycznie przeszła niezwykłą przemianę na przestrzeni ostatnich lat, a dodatkowo wydaje się, że w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Przypominamy, że artystka ostatnio opublikowała zdjęcia, na których miała 13 lat. My z kolei odkopaliśmy fotorelację z pierwszych Fryderyków. Dorota Rabczewska zdradziła również, że już wie, kiedy zakończy karierę. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.