Doda już wie, kiedy zakończy karierę. Wskazała moment

Doda postanowiła w jednym z wywiadów podzielić się nietypowym zwierzeniem. Okazuje się, że piosenkarka już planuje emeryturę. Nie będzie z nią długo czekała.

Doda udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o emeryturze. Jak się okazało, wokalistka nie zamierza być cały czas aktywna na scenie, niczym np. Maryla Rodowicz. Doda już teraz planuje zakończenie kariery. Czas wolny, który spędziła podczas trzyletniej przerwy, sprawił, że doceniła spokój i leniwe życie. Wiemy, w jakim wieku będzie chciała zejść ze sceny. 

Polecamy: "Love Island". Alicja jest wdzięczna Dodzie? Dzięki niej zmieniła swoje życie

Zobacz wideo "Love Island". Tego w historii programu jeszcze nie było! Doda poprowadzi przeparowanie

Doda Doda ma luksusowy penthouse. Uwagę zwraca garderoba piosenkarki. Oj, robi wrażenie!

Doda przejdzie na emeryturę wcześniej, niż typowy Polak. Zdradziła, jaki ma plan

Doda w wywiadzie dla "Faktu" zdradziła, że planuje przejść na emeryturę zdecydowanie wcześniej, niż większość statystycznych Polek i Polaków. 

Zobacz również: Beata Tyszkiewicz dostaje głodową emeryturę. Tyle pobiera na rękę. Kwota zatrważająca

Na pewno chciałabym pójść dużo wcześniej na emeryturę, bo regularną pracę zaczęłam jako 13-latka, więc jakieś dziesięć lat wcześniej niż normalni ludzie - podkreśliła.

Następnie dodała, że już się nie może doczekać, aż będzie mogła prowadzić spokojne, szczęśliwe życie z dala od show-biznesu.

Chciałbym trochę pożyć. Już trochę tego spróbowałam, bo zrobiłam sobie przerwę od koncertowania trzy lata temu. Naprawdę to był niesamowity oddech, odpoczynek dla psychiki. To właśnie dzięki temu uświadomiłam sobie, że definitywne zakończenie mojej kariery musi nastąpić szybciej niż później - podsumowała.

Warto dodać, że w Polsce wiek emerytalny to 65 lat dla mężczyzn i 60 lat dla kobiet. Tak więc Doda prawdopodobnie przejdzie na emeryturę już w wieku 50 kilku lat. 

Emerytury gwiazd

Emerytury gwiazd to dość drażliwy temat. Wielu znanych i lubianych otrzymuje niskie świadczenia emerytalne i z tego powodu musi pracować praktycznie do końca życia. Warto dodać, że wynika to z niepłacenia składek do ZUS-u. 

Więcej o: