Doda podzieliła się zdjęciami, na których ma 13 lat. Fani: Byłaś i jesteś piękna

Ostatnio Doda postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym ma 13 lat. Nie da się ukryć, że od tego czasu bardzo się zmieniła. Fani nie kryli swojego zachwytu.

Doda działa w branży rozrywkowej od najmłodszych lat. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem, które zostało zrobione na samym początku jej kariery. Kadr wykonany 26 lat temu zachwycił fanów artystki. Zobaczcie sami!

Zobacz wideo Tak prezentowała się Doda na gali "Bestesellery Empiku 2022"

Doda pokazała zdjęcia sprzed 26 lat. Bardzo się zmieniła?

Doda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała ponad półtora miliona obserwujących. Często dzieli się zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio opublikowała ujęcia oraz fragmenty artykułu, który pojawił się w magazynie "Cosmopolitan", w kwietniu 1998 roku.

13 lat i być w "Cosmopolitanpl" to było coś, niezła perełka - czytamy w opisie artystki.

Zdjęcia nastoletniej wokalistki pojawiły się na innym profilu na Instagramie: 

13-letnia Doda, czyli Dorota Rabczewska ("Cosmopolitan", kwiecień 1998) w reportażu Anny Zaleskiej "W kolejce do metra" - brzmi podpis.

W latach 90. Doda występowała w teatrze Janusza Józefowicza. W jednym ze spektakli wykonała piosenkę "Być kobietą" w wersji dla dzieci.

Minęło tyle lat, Doda odniosła ogromny sukces i na stale zapisała się w historii polskiej popkultury - czytamy w poście.

Sama gwiazda zareagowała miło na wspomnienie sprzed 26 lat. Określiła je mianem "niezłej perełki". Dołączyła także zdjęcia z tamtego okresu. Jako 13-latka wyglądała zupełnie inaczej. Pod zdjęciami gwiazdy z młodych lat pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy prawili Dodzie komplementy. 

Takie perełki pokazują, jak ciężko pracowałaś od dziecka na miejsce, w którym obecnie się znajdujesz.
Byłaś i jesteś niesamowicie piękna i utalentowana.
Wszystko wszystkim, ale kości policzkowe od małego idealne. Te zdjęcia powinny zobaczyć osoby, które twierdziły, że coś przy tym ingerowałaś. A to naturalna piękność.
Nic się nie zmieniłaś przez te lata, ten sam wdzięk.
 

A waszym zdaniem Doda bardzo się zmieniła przez 26 lat?

ZOBACZ TEŻ: Doda u boku Dariusza Pachuta zalicza kolejną freakową galę MMA. Wybrała kozaki i mini z odważnym rozcięciem pod biustem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.