Wyjątkowy prezent dla Dody. Chodzi o rodzinę Pachuta. "Spełniło się moje najskrytsze marzenie"

W sobotę weczorem miała miejsce szósta gala High League. W wydarzeniu wzięli udział między innym Doda i Dariusz Pachut. Para postanowiła zrobić sobie długi weekend. Tuż po gali wyjechali w góry. Tam na Dodę czekała niespodzianka.

18 marca odbyła się szósta gala freakowa High League. W wydarzeniu wzięło udział wielu celebrytów. Wśród nich byli między innymi Doda i Dariusz Pachut. Para celebrytów pochwaliła się zdjęciami z gali na swoich profilach na Instagramie. Jak się okazało, następnego dnia artystka i jej partner postanowili wyjechać w góry. Tam, oprócz zwiedzania, Dodę czekało coś jeszcze.

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Doda otrzymała wyjątkowy prezent. Zaprezentowała się w makijażu

Doda i Dariusz Pachut są razem od końca 2022 roku. Piosenkarka ogłosiła, że jest zakochana, tuż po zakończeniu programu "Doda. 12 kroków do miłości". Od tamtej pory, celebryci chętnie chwalą się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio często wstawiają relację ze wspólnych wyjazdów i eventów. Tuż po zakończeniu gali High League para wyjechała w góry. Oprócz odpoczynku, Doda skorzystała również z usługi makijażu. Jak się okazało, jej wizyta była spełnieniem marzeń dla makijażystki.

 

Artystka makijażu Natalia Pachut przyjęła piosenkarkę w swoim salonie w Nowym Sączu. Na relacji na Instagramie przyznała, że był to jeden z najlepszych dni w jej życiu. 

Wczoraj był jeden z najwspanialszych dni w moim życiu. Spełniło się moje najskrytsze marzenie, które było nierealne, ale stało się! Za minutę dodam post, w którym będzie wszystko wyjaśnione. A teraz mała wskazówka - królowa jest tylko jedna - tak Natalia Pachut zapowiedziała obserwatorom wstawienie postu z Dodą. 

Makijażystka dodała zdjęcie Dody w makijażu jej autorstwa. Postawiła na delikatne i subtelne wykończenie, które idealnie podkreśla urodę piosenkarki. Jej praca bardzo spodobała się wokalistce. Doda umieściła zdjęcie z partnerem i makijażystką na swoim profilu na Instagramie.

Doda, Dariusz Pachut, Natalia PachutDoda, Dariusz Pachut, Natalia Pachut fot. https://www.instagram.com/natalia_pachut_makeup/

Partner Dody i makijażystka Natalia nie bez powodu mają takie samo nazwisko. Natalia Pachut ma swój salon w Nowym Sączu, a Dariusz Pachut pochodzi z tych okolic. Nie ma wątpliwości, że są ze sobą spokrewnieni. Jednak ponieważ rodzina partnera Dody bardzo chroni swoją prywatność, pozostaje w sferze domysłów, czy Natalia jest siostrą, czy "tylko" kuzynką Darka.

ZOBACZ TEŻ: Doda wypoczywa z Pachutem w Hiszpanii. Internauci porównują go do znanego aktora. "Byłam pewna, że to on"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.