Doda wypoczywa z Pachutem w Hiszpanii. Internauci porównują go do znanego aktora. "Byłam pewna, że to on"

Doda zrobiła ostatnio spore zamieszanie, gdy pojawiła się gościnnie w programie "Love Island. Wyspa miłości". Piosenkarka postanowiła skorzystać przy okazji z uroków Hiszpanii i zwiedza okolicę wraz z Dariuszem Pachutem.

Gościnny udział Dody w programie "Love Island. Wyspa miłości" odbił się głośnym echem w mediach. Wokalistka w programie nie tylko wykonała swoje single z albumu "Aquaria", ale także wcieliła się w rolę prowadzącej. Doda postanowiła nieźle namieszać wśród uczestników. Niektórym nie szczędziła także gorzkich słów. Okazuje się jednak, że znalazła także czas na zwiedzanie Hiszpanii w towarzystwie ukochanego. Uroczymi kadrami pochwaliła się na Instagramie. 

Doda w 'Love Island'"Love Island". Kolejny odcinek z Dodą. Wielkie przeparowanie i bolesne słowa

Doda z ukochanym w Hiszpanii. "Nie tylko programem człowiek żyje"

Doda opublikowała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z Dariuszem Pachutem. Zakochani cieszyli się ciepłą pogodą i w doskonałych nastrojach zwiedzali Hiszpanię. Zajadali się też lokalnymi przysmakami, a nawet karmili małpę. 

Nie tylko programem człowiek żyje - napisała Doda na Instagramie.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

DodaDoda o relacji z dziećmi Pachuta. "Sama tego nie rozumiem"

Wspólne zdjęcia pary wyjątkowo spodobały się internautom. W komentarzach pojawiły się komplementy. Spora część obserwatorów porównało też Dariusza Pachuta do Adama Demonsa, aktora, który wcielił się w postać Brada w serialu "Sex/Life".

Twój partner wygląda jak aktor z "Sex/Life", Brad.
To samo chciałam napisać pod zdjęciem w czarnej koszulce i jeansach. Byłam pewna, że to ten aktor.
Totalnie. Mega podobny.

Też widzicie to podobieństwo?

Doda, Dariusz Pachut, Adam DemosDoda, Dariusz Pachut, Adam Demos Fot. Instagram.com/dodaqueen, Invision/Invision/East News

Doda promuje obecnie najnowszy singiel ze swojego albumu "Aquaria". Piosenkę "Zatańczę z aniołami" wykonała już także w programie "Pytanie na śniadanie". Zapowiedziano także, że wokalistka pracuje nad kolejnym reality show dla Polsatu, który ma mieć premierę w jesiennej ramówce. 

DodaDoda weszła do "Love Island" i zszokowała uczestników. Ma zamiar zrobić porządek

Więcej o: