Doda u boku Dariusza Pachuta zalicza kolejną freakową galę MMA. Wybrała kozaki i mini z odważnym rozcięciem pod biustem

18 marca odbyła się 6. gala High League. Na widowni zasiadła m.in. Doda z partnerem Dariuszem Pachutem. Zakochani nie szczędzili sobie czułości.

Każda impreza z serii freak show fight wzbudza ogromne zaciekawienie w mediach. Wszystko za sprawą osób, które decydują się na walkę w oktagonie. Podczas 6. gali High League zmierzył się m.in. Roger Salla, mąż Karoliny Pisarek-Salla, Marcin Najman czy Marcin Dubiel. Jednak nie tylko uczestnicy wzbudzają wiele emocji - również osoby, które postanowiły pojawić się na widowni. Walkom z zapartym tchem przyglądała się m.in. Doda. Towarzyszył jej partner Dariusz Pachut.

Zobacz wideo "Love Island". Tego w historii programu jeszcze nie było! Doda poprowadzi przeparowanie

Doda i Dariusz Pachut na High League

Doda i Dariusz Pachut spotykają się od końca zeszłego roku. Artystka po zakończeniu przygody, jakim był program "Doda. 12 kroków do miłości", ogłosiła, że jest zakochana w osobie, którą zna od dawna. Okazało się, że chodzi o byłego partnera Doroty Gardias, Dariusza Pachuta. Od tamtej pory para chętnie dzieli się szczęściem z obserwującymi w mediach społecznościowych. Relacjonują wspólne wakacje, randki czy inne aktywności.

Artystka i jej chłopak chyba polubili imprezy typu freak fight show. W lutym byli na widowni innej gali frakowej Fame MMA. Nie mogło więc ich zabraknąć na sobotniej imprezie w katowickim spodku. Doda pochwaliła się na InstaStories boomerangami z widowni. Z Pachutem nie szczędzili sobie czułości, były przytulasy i buziaczki. Artystka miała na sobie wysokie do połowy uda kozaki i obcisłą minisukienkę z wycięciami na brzuchu i pod biustem. Na ramiona zarzuciła obszerną marynarkę. Dariusz Pachut postawił na luźniejszy look. Założył czarne sztyblety, jasne jeansy, czarny longsleeve i czapkę z daszkiem.

Doda i Dariusz PachutDoda i Dariusz Pachut Fot. @dodaqueen

Dariusz Pachut również pochwalił się na Instagramie kadrami z ukochaną. Więcej zdjęć zakochanych znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.