Podróże poślubne gwiazd. William i Kate polecieli na Seszele. Marina i Wojtek Szczęsny zwiedzili aż cztery kontynenty

Miesiące miodowe gwiazd wzbudzają tyle samo emocji, co wesela. Jakie są popularne kierunki? Wielu celebrytów wybiera tropiki. Są jednak wyjątki.

Śluby gwiazd wzbudzają ogromne zainteresowanie w mediach. Wszystkich ciekawi miejsce, wystrój, lista gości, a przede wszystkim suknia ślubna panny młodej. Równie ciekawe są podróże poślubne znanych i lubianych. Często wybierają egzotyczne miejsca czy prywatne wyspy. Nie tylko celebryci stawiają na wakacje w raju, także członkowie rodziny królewskiej. Sprawdź, gdzie w podróż poślubną wybrali się książę i księżna Walii, Zofia Zborowska z mężem czy Marina z Wojciechem Szczęsnym.

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Książę William i księżna Kate

Brytyjscy członkowie rodziny królewskiej w podróż poślubną wybrali się na Seszele. Tropikalna wyspa leżąca u brzegu Afryki to prawdziwy raj na ziemi. Royalsi zatrzymali się w ekskluzywnym kurorcie, gdzie zadbano, aby pobyt był bajkowy i romantyczny. Mieli do dyspozycji apartament zaprojektowany specjalnie dla nowożeńców, który kosztuje około dziesięciu tysięcy funtów za noc. Lokum posiadało specjalną jadalnię nad oceanem, która oświetlana była blaskiem świec. Podczas podróży poślubnej mieli również osobistego szefa kuchni. Ich posiłki były przygotowane z najwyższej jakości produktów. Korzystali także z baru plażowego. Kurort ma w swojej ofercie ekskluzywne usługi SPA, z których małżonkowie z pewnością skorzystali.

Okazuje się, że Seszele to popularny miejsce na podróże poślubne. Swój miesiąc miodowy spędziła tam również Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela czy Amal i George Clooneyowie. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej PelaAgnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela Fot. @agakaczor

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona 

Aktorka i siatkarz zamiast luksusowego kurortu w tropikach postawili na polskie morze! Podróż poślubną spędzili w Chałupach. Miejscowości znanej z surferów i pasjonatów wodnych sportów ekstremalnych. Zabrali ze sobą ukochanego psa Wieśkę. Niestety, jak to nad Bałtykiem, pogoda im nie dopisała. Małżonkowie spędzali czas na oglądaniu seriali na platformie streamingowej.

 

Marina i Wojciech Szczęsny

Niektóre gwiazdy preferują odpoczynek podczas podróży poślubnej, inni wolą aktywnie spędzić czas. Zdecydowanie do drugiego grona zalicza się piosenkarka i bramkarz. Świeżo upieczeni małżonkowie po ślubie udali się m.in. do Japonii, Australii, Nowej Zelandii, na wyspy Fidżi, a także do Ameryki Północnej i Południowej. Łatwo policzyć, że zwiedzili cztery kontynenty. Bardzo intensywnie.

 

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Małżonkowie wybrali bardzo popularną wśród gwiazd tropikalną wyspę Bora-Bora. Mówi się, że jest to najpiękniejszy zakątek Polinezji Francuskiej. Nic więc dziwnego, że to częsty cel podróży poślubnych. Wakacje Aniston i Therouxa nie były jednak typowe, ponieważ nie byli sami. Towarzyszyła im grupa przyjaciół, m.in. Jimmy Kimmel z żoną, aktor Jason Bateman i reżyser Will Speck.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celi Jaunat był ogromnym zaskoczeniem. Para po ośmiu latach postanowiła sformalizować swój związek bez obecności kamer i mediów. Wzięli ślub w Omanie, gdzie po ceremonii zostali, aby spędzić podróż poślubną. Małżonkowie zatrzymali się w hotelu Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort. W luksusowym pokoju mieli do dyspozycji prywatny basen, a także wspaniały widok.

 

Chrissy Teigen i John Legend

Para pobrała się we Włoszech nad Jeziorem Como. Podobnie, jak polski piłkarz i jego żona zostali w tym miejscu, aby spędzić tam wakacje. Po złożeniu przysięgi w 2013 roku przedłużyli zaślubiny i spędzili miesiąc miodowy w Portofino. Duet wylegiwał się przy prywatnym basenie i podziwiał malownicze widoki na włoskie wybrzeże.

 

Marta i Paweł 'Rolnik szuka żony 7' "Rolnik szuka żony". Marta i Paweł planują podróż poślubną. Nietypowy kierunek

Najczęstszymi miejscami, w które udają się gwiazdy w podróż poślubną to zdecydowanie tropikalne wyspy jak Malediwy, Bora-Bora czy Seszele. Wielu udaje się także do nieoczywiste miejsca jak Afryka Południowa, Stany Zjednoczone czy Australia.

Więcej o: