Bruce Willis nie jest w stanie świętować rocznicy ślubu. Gest przyjaciółki jego żony ściska za serce

Bruce Willis i Emma Heming Willis świętują 14. rocznicę ślubu. Kobieta pochwaliła się pięknym bukietem. Wspomniała, że jest to dla niej trudna sytuacja jako opiekunki chorego męża.

Rodzina Bruce'a Willisa w połowie lutego za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że schorowany aktor otrzymał kolejną diagnozę: demencja czołowo-skroniowa. Dzisiejsza medycyna nie dysponuje niestety metodami leczenia przypadłości, na którą cierpi aktor. Najbliżsi, także była żona Demi Moore, zaangażowali się w opiekę nad nim. Żona aktora w mediach społecznościowych relacjonuje, jak obecnie wygląda życie jej rodziny. 21 marca Bruce Willis i Emma Heming Willis obchodzili 14. rocznicę ślubu. Kobieta opublikowała zdjęcie pięknego bukietu kwiatów. Dostała je jednak nie od męża, a od przyjaciółki.

Zobacz wideo Bruce Willis zaskoczony przez rodzinę! Aktor świętował 68. urodziny

Emma Heming świętuję rocznicę ślubu. Dostała bukiet od przyjaciółki i mówi, jak drobne rzeczy ją uszczęśliwiają  

Modelka niedawno opublikowała post, w którym opowiedziała, jak choroba męża wpłynęła na ich rodzinę. Przyznała, że jest jej ciężko. Na szczęście może liczyć na rodzinę, fanów i przyjaciół. Zwłaszcza ci ostatni wspierają ją, jak tylko mogą. Żona Willisa pochwaliła się bukietem, jaki czekał pod jej drzwiami z okazji rocznicy ślubu. Przesłała go jej przyjaciółka.

Dziś mija 14 lat małżeństwa z największą miłością mojego życia. Obudziłam się z pełnym sercem, ale mój umysł wciąż wracał do innego aktu życzliwości, którym chciałam się podzielić, ponieważ zainspirował mnie. Podczas spotkania w szkole dla naszych dzieci wspomniałam mojej przyjaciółce, że nasza rocznica jest jutro. Później tego samego dnia dostaję SMS-a od mojej przyjaciółki, w którym pisze, że zostawiła dla mnie "coś" pod moimi drzwiami. To był ten uroczy bukiet kwiatów z notatką "szczęśliwej rocznicy".

Żona aktora dodała, że okazje typu rocznice ślubu mogą nie być łatwe dla opiekunów schorowanych osób. Czysty akt dobroci i bezinteresowności od innego człowieka jest dla niej nieoceniony.

To dało mi do myślenia, jak trudne mogą być tego typu "specjalne okazje" dla opiekunów. Kiedy zwykle chora osoba przyjmowała do wiadomości takie wydarzenia, teraz jej zmieniający się mózg po prostu nie daje rady. I to jest właśnie to. Więc moja uwaga jest następująca. Jeśli znasz kogoś, kto opiekuje się kimś innym, nie pytaj, co możesz zrobić, po prostu zrób to. Ten przypadkowy akt dobroci zostanie ze mną na długo. Kocham cię, Juliya. Sprawiłaś, że ten dzień był dla nas wyjątkowy.
 

Aktor dwa dni temu świętował 68. urodziny. Cała rodzina zaskoczyła go przyjęciem z tej okazji, a już za kilka miesięcy zostanie dziadkiem. Jego córka Rumer Willis spodziewa się pierwszego dziecka. Bruce Willis od dawna marzył o wnuku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.