Demi Moore jest skonfliktowana z żoną Bruce'a Willisa? Nagranie z urodzin aktora podsumowuje ich relację

19 marca Bruce Willis obchodził urodziny. Swój szczególny dzień aktor świętował w gronie najbliższych - dzieci, ukochanej, a także byłej żony.

Od kilkunastu miesięcy Bruce Willis i jego rodzina przechodzą trudne chwile. Jego bliscy poinformowali w mediach, że aktor choruje na afazję, której objawami są zaburzenia mowy wynikające z uszkodzenia mózgu. Diagnoza sprawiła, że Willis podjął decyzję o zakończeniu kariery i przebywa w domu, gdzie opiekuje się nim ukochana żona Emma Heming. 19 marca aktor skończył 68 lat, a jego urodziny były okazją do rodzinnego spotkania, na którym obecne były wszystkie jego córki, a także Demi Moore. Nagranie, które była żona aktora wrzuciła tego dnia do sieci, raczej raz a dobrze uciszy plotki o rzekomym konflikcie byłej i obecnej partnerki Bruce'a Willisa.

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa

Urodziny Bruce'a Willisa. Demi Moore wrzuciła wzruszający filmik

Na filmiku, który Demi Moore zamieściła na Instagramie, widać najbliższych Bruce'a Willisa zgromadzonych w kuchni jego domu. Koło aktora stoi Emma Heming i wraz z wszystkimi pięcioma córkami oraz byłą żoną aktora śpiewają mu "sto lat". Willis był wyraźnie poruszony całą sytuacją i z radością zdmuchnął też świeczkę na trzymanym przez jego ukochaną torcie.

Wszystkiego najlepszego, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy dzisiaj uczcić twój dzień. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękuję wszystkimi za ciepłe życzenia - napisała Demi Moore pod instagramowym postem.
 

Mimo że Bruce Willis i Demi Moore nie są małżeństwem już lat, cały czas utrzymywali ze sobą dobre relacje. Łączy ich na tyle duża zażyłość, że niecałe dwa tygodnie wcześniej media obiegła plotka, iż była żona ma rzekomo wprowadzić się do Willisa i Heming, aby pomóc modelce w opiece nad chorującym aktorem. Zdenerwowana żona Willisa bardzo szybko zdementowała jednak te doniesienia w mediach społecznościowych, co z kolei wzbudziło podejrzenia internautów, że dobre do tej pory relacje między kobietami zaczęły się psuć. Na urodzinowym nagraniu widać jednak jak na dłoni, że o żadnym konflikcie nie ma mowy, a bliscy aktora lubią przebywać w swoim towarzystwie.

19 marca wzruszający wpis na Instagramie dodała nie tylko Moore, ale także Heming. Żona Bruce'a Willisa, która przeżywa ostatnio niezwykle ciężki czas ze względu na chorobę męża, uczciła ukochanego filmikiem z serią rodzinnych kadrów.

On jest czystą miłością. Jest bardzo kochany. I zawsze będę go kochać - napisała.
 

W dniu urodzin ukochanego modelka dodała też InstaStories, w którym przyznała, że z powodu choroby męża codziennie czuje smutek i rozpacz.