Bruce Willis przez chorobę nie rozpoznaje bliskich. Córka ujawniła, jak zareagował na ciążę. Dziadek na medal

Bruce Willis w wyniku związku z Demi Moore doczekał się trójki dzieci. Ich córka 34-letnia Rumer Willis spodziewa się aktualnie dziecka, o czym poinformowała media w grudniu. Co na to jej ojciec?

Bruce Willis zawdzięcza sławę takim produkcjom jak "Szklana Pułapka", "Pulp Fiction", "Piąty element", "Armagedon" czy "Szósty zmysł". Ogromnym zainteresowaniem w mediach cieszy się nie tylko jego warsztat aktorski, ale życie prywatne. Były mąż Demi Moore wkrótce zostanie dziadkiem. Jego córka Rumer Willis jest już w zaawansowanej ciąży. 

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa

Bruce Willis zostanie dziadkiem. Czy jest na to gotowy?

Amerykański aktor już od dawna myślał o tym, aby mieć wnuki. Rumer Willis odczuwała nawet delikatną presję ze strony ojca, który już w 2020 roku podczas kwarantanny wyrażał chęć zostania dziadkiem. W The Talk córka gwiazdora wyznała:

Podczas kwarantanny powiedział: Więc chciałbym, żebyś miała syna, ponieważ potrzebuję trochę męskiej energii w tej grupie".

Willis wyjaśniła, dlaczego jej ojciec odczuwa taką potrzebę.

Oczywiście jest dużo kobiet. Ma pięć córek oraz moją mamę i macochę. Jest po prostu dużo kobiecej energii.
 

Córka aktora podkreśliła w wywiadzie, że dużą wagę przywiązuje do budowania fundamentów. W takim razie udało jej się to osiągnąć - dwa lata później Willis ogłosiła światu ciążę. W 2022 roku do mediów trafiła również przykra nowina. Aktor musiał przejść na emeryturę z powodu afazji. Takie oświadczenie wydały córka, aktualna partnerka i była żona Willisa:

Jako rodzina chcemy was poinformować, że u naszego ukochanego Bruce’a zdiagnozowano afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze. Po namyśle postanowił on zrezygnować z kariery, która tak wiele dla niego znaczyła. To trudny czas dla nas wszystkich, dlatego bardzo doceniamy wasze wsparcie, współczucie i miłość.

Nie wiemy, czy aktor będzie w stanie zajmować się dzieckiem Rumer Willis.

Zobacz też: Demi Moore zabrała córkę na pokaz Versace. Rumer Willis wyeksponowała ciążowy brzuch [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Agora SA