Serialowy dr Carter 29 lat temu debiutował w "Ostrym dyżurze". Kariera Noah Wyle'a nie zakończyła się na kultowym serialu

Noah Wyle był jednym z najmłodszych aktorów w obsadzie kultowego "Ostrego dyżuru". Tak wygląda prawie 30 lat później.

Noah Wyle dał się poznać szerszej widowni dzięki roli w serialu "Ostry dyżur". W produkcji zadebiutował, mając 23 lata. Rolą młodego i nieco roztrzepanego lekarza zaskarbił sobie sympatię widzów. Aktor po latach przypomniał sobie czasy, gdy był gwiazdą kultowej produkcji i wrzucił do sieci zdjęcie sprzed 29 lat.

Polecamy: Dobrze wiemy, jak wygląda Clooney. A drugi najprzystojniejszy lekarz z "Ostrego dyżuru"? Tak się zmienił, że ledwo go poznaliśmy!

Zobacz wideo Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wspólnie szaleją na koniach

Noah Wyle zmienił się od czasu "Ostrego dyżuru". Dziś ma zarost i oznaki dojrzałości na twarzy

Noah Wyle udostępnił na Instagramie post, w którym pokazał, jak prezentował się 29 lat temu. To właśnie wtedy stawiał pierwsze kroki w formacie "Ostry dyżur".

Zobacz również: Julia Faustyna to Madeleine McCann? Szwajcarzy przeprowadzili analizę komputerową. "To był strzał w dziesiątkę"

29 lat temu. Otrzymałem pracę, która zmieniła moje życie - podpisal fotografię.

Mimo upływu lat Noah Wyle cały czas ma ten sam czarujący uśmiech, który widać nawet pod gęstym zarostem.

 

W jego słowach dotyczących pracy, która zmieniła jego życie, absolutnie nie ma przesady, bo to właśnie dzięki roli w popularnym serialu zdobył rzesze fanów na całym świecie. Przez media określany był także jako jeden z najprzystojniejszych aktorów na świecie wraz z George'em Clooneyem, który partnerował mu w serialu. Do dziś pojawia się na ekranie, a najpopularniejsze produkcje z jego udziałem to m.in. "Wrogie niebo", "Bibliotekarze", "The Red Line", "Donnie Darko" czy "Ludzie honoru".

 

Oglądaliście "Ostry dyżur"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.