Dobrze wiemy, jak wygląda Clooney. A drugi najprzystojniejszy lekarz z "Ostrego dyżuru"? Tak się zmienił, że ledwo go poznaliśmy!

Trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby w tym zarośniętym dżentelmenie rozpoznać doktora Johna Cartera z "Ostrego dyżuru".

Było ich dwóch: George Clooney i Noah Wyle. W "Ostrym dyżurze" grali najprzystojniejszych spośród lekarzy. W obu kochały się miliony fanek na całym świecie. Doskonale wiemy, jak wygląda dzisiaj George Clooney, bo nie tylko wciąż występuje w popularnych filmach, ale choćby z racji związku, od niedawna małżeńskiego, z Amal Alamuddin (dzisiaj Amal Clooney ) jego twarz "brzmi znajomo". Noah Wyle tymczasem nam zniknął z horyzontu.

Najnowsze zdjęcia zrobiono mu w piątek w Beverly Hills w Kalifornii podczas spaceru ulicą z kubkiem soku w dłoni. Miękki, jasny kapelusz, ciemne okulary i obfity zarost na twarzy skutecznie maskowały go przed wzrokiem ewentualnych fanów.

<< ZAKAMUFLOWANY NOAH WYLE >>

Kiedy rozpoczął pracę na planie "Ostrego dyżuru", miał zaledwie 23 lata. Dzisiaj ma 43, niemal dwa razy więcej. Sporo się od tego czasu wydarzyło w jego życiu.

W serialu występował przez 10 lat, a powód, dla którego zrezygnował, je co najmniej oryginalny. Ogłosił go we wrześniu 2004 roku, kiedy skończył się jego kontrakt. Postanowił... zrobić miejsce dla następnego pokolenia. Poza tym pochłaniały go inne projekty.

Tyle rzeczy dzieje się w moim życiu. Mam syna, rodzinę i przyjaciół z którymi pożegnałem się 12 lat temu, a którzy są ciekawi, kiedy wrócę - mówił wtedy w jednym z wywiadów.

Noah Wyle jest pracusiem, rocznie występuje w kilku filmach. Po "Ostrym dyżurze" zobaczyliśmy go między innymi w serii "Bibliotekarz", we "Wrogim niebie" i "Amerykańskim romansie".

Rola w "Ostrym dyżurze" silnie odcisnęła się na jego stosunku do świata. W 2012 roku Noah Wyle został aresztowany podczas wiecu zorganizowanego przez organizację pozarządową ADAPT. Wraz z nim do aresztu trafiło ok. 100 osób. Wszyscy zostali zatrzymani, gdy domagali się od rządu powstrzymania cięć funduszy przeznaczonych na pomoc medyczną dla ubogich i starszych osób.

Dzisiaj wziąłem udział w proteście w celu zwrócenia uwagi na cięcia funduszy na opiekę medyczną, które zostały przeprowadzone w wielu stanach i jest zagrożenie, że osiągną poziom federalny. To kwestia Praw Obywatelskich, a nie medyczna - powiedział wtedy w oświadczeniu.

Noah Wyle dwukrotnie się żenił. Pierwsze małżeństwo, z Tracy Warbin, trwało 10 lat (2000-2010) i zakończyło się skandalem. Aktor bowiem zdradzał żonę. Jego kochanką miała być Tanna Frederick, którą poznał w trakcie kręcenia niezależnego filmu "Queen Of The Lot".

Kiedy Tracy zobaczyła zapowiedź filmu, od razu zorientowała się, że coś się dzieje. Wezwała Tannę, a ta w konfrontacji z nią przyznała się do romansu. Tracy była wściekła!" - informuje osoba z bliskiego kręgu aktora.

Małżeństwu urodziła się dwójka dzieci: syn Owen i córka Auden.

W 2014 roku Noah Wyle ożenił się po raz drugi, z Sarą Wells. Najświeższe wieści, dosłownie sprzed kilkunastu dni są takie, że para spodziewa się dziecka. Podczas after party po Oscarach para pozowała na ściance, a Wyle trzymał żonę za brzuch w bardzo, ale to bardzo wymowny sposób.

Wcześniej nie wiedzieliśmy, że żona 43-letniego aktora jest w ciąży! Gratulacje dla bardzo szczęśliwej pary z okazji tej cudownej wiadomości - napisał Justjared.

Najbardziej wzruszająco zdjęcie to to, na którym widzimy aktora, kiedy całuje żonę i jednocześnie kładzie dłoń na jej wydatnym już brzuchu.

Noah Wyle i Sara WellsNoah Wyle i Sara Wells Reuters Reuters

alex

Reklama

Ostry Dyżur Sezon 5 (Er Season 5)

Ostry Dyżur Sezon 2 (Er Season 2)

Ostry Dyżur Sezon 1 (Er Season 1)

Więcej o: