Ewa Chodakowska pochłania ogromne ilości jedzenia. Jej siostra jest przerażona [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ewa Chodakowska w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o diecie. Okazuje się, że trenerka fitness je bardzo dużo.

Ewa Chodakowska od lat promuje w mediach społecznościowych zdrowy tryb życia. Ostatnio miała okazję zasiąść na naszej kanapie i odpowiedzieć na kilka pytań związanych ze swoją działalnością. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała między innymi o "diecie zmieniającej rysy twarzy", a także rozsądnym podejściu do odżywiania. Zdradziła też, jak bliscy reagują na wielkość spożywanych przez nią posiłków. 

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o swoim podejściu do jedzenia, pracy i rodzenia dzieci [WYWIAD PLOTKA]

Dobrosława Zych-Henner, Adrian Urban - show 'Bar' Tak zmieniły się gwiazdy "Baru". Dobrusia to menadżerka sław, a Adrian podróżuje

Siostra Ewy Chodakowskiej była przerażona, kiedy zobaczyła, ile je

Ewa Chodakowska na co dzień prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, nie odmawiając sobie przy tym od czasu do czasu przyjemności. Ma przy tym wszystkim świadomość, że przy tak dużej intensywności treningów musi spożywać odpowiednią ilość jedzenia. W rozmowie z Plotkiem wyznała, że jej siostra bywa przerażona, gdy ją odwiedza.

Wszystkim się wydaje, że ja te kalorie strasznie liczę i się trzęsę nad każdym talerzem. Absolutnie nie. Mam właśnie moją siostrę u mnie, tę najstarszą, która u mnie rzadko bywa. Ona jest przerażona wręcz ilościami, jakie ja pochłaniam. Dawno nie obcowałyśmy razem na co dzień. Ona je jedną trzecią tego, co ja - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Przy okazji Ewa Chodakowska wyznała, że kocha jedzenie.

Uwielbiam jeść, jestem hedonistką, jeśli chodzi o jedzenie. Potrafimy z mężem organizować sobie takie trasy po Europie - wybieramy konkretną restaurację, do której jedziemy, żeby się nażreć. Kocham jeść - dodała.

Cały wywiad z Ewą Chodakowską znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony. Trenerka opowiedziała w nim także między innymi o podejściu do pracy i rodzenia dzieci.

Ewa Chodakowska z mężem Ewa Chodakowska o bezdzietności. "Usłyszałam, że moje życie nic nie znaczy"

Więcej o: