Król Karol wspomina królową Elżbietę w pierwszy Dzień Matki po śmierci monarchini. Zrobił to w osobisty sposób

Król Karol postanowił uczcić pamięć niedawno zmarłej królowej Elżbiety. W pierwszy Dzień Matki od śmierci monarchini nowy władca Wielkiej Brytanii opublikował niezwykle urocze zdjęcie. Zachwytom nie było końca.

Z okazji swojego pierwszego Dnia Matki w Wielkiej Brytanii bez królowej Elżbiety II nowy władca zdobył się na wzruszający gest. Na Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie króla Karola III z niedawno zmarłą monarchinią.

Zobacz wideo Król Karol III - najstarszy wstępujący na tron w dziejach Wielkiej Brytanii

Królowa małżonka Camilla Królowa małżonka Camilla dostała... papierową koronę. Spójrzcie na jej reakcję

Król Karol obchodzi Dzień Matki w bardzo osobisty sposób. Wspomina niedawno zmarłą królową Elżbietę

Dla brytyjskiej rodziny królewskiej tegoroczny Dzień Matki, który w Wielkiej Brytanii obchodzony jest 19 marca, jest wyjątkowy. Na instagramowym koncie royalsów pojawiło się urocze zdjęcie. Znajduje się na nim król Karol III w wieku wczesnodziecięcym i królowa Elżbieta II. Z fotografii bije z ciepło i pozytywna energia.

W dalszej części postu znalazło się drugie zdjęcie - z królową Camillą i jej matką, Rosalind Shand, która zmarła w 1994 roku. Wraz z fotografiami królewska para podzieliła się chwytającym za serce podpisem, oddając w ten sposób hołd wszystkim matkom.

 
"Do wszystkich matek na całym świecie i do tych, które mogą dziś tęsknić za swoimi mamami - myślimy o was i życzymy wam specjalnego Dnia Matki - czytamy na instagramowym koncie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Obie fotografie zebrały niemal 500 tysięcy polubień i ponad 2,5 tysiąca komentarzy. Internauci chętnie dzielili się refleksjami dotyczącymi rodziny królewskiej.

Szczęśliwego Dnia Matki dla królowej Camilli.
Ogromy szacunek dla królowej Elżbiety II.
Królowa Elżbieta na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Jak widać król Karol i królowa Camilla cały czas są wierni tradycji. Kultywują wartości rodzinne i nie odchodzą od wypracowanych przez lata praktyk.

Król Karol III, Meghan Markle, książę Harry Król Karol III odpłacił się Meghan i Harry'emu. Będą na niego wściekli

Więcej o: