Królowa małżonka Camilla dostała... papierową koronę. Tylko spójrzcie na jej reakcję. Wyraża więcej niż tysiąc słów

Królowa małżonka Camilla została postawiona w niezręcznej sytuacji. Trudno określić, czy miało być miło, czy ironicznie.

Wielkimi krokami zbliża się koronacja króla Karola III. Oficjalna uroczystość ma odbyć się już 6 maja. Powód do radości ma także królowa małżonka Camilla, która ostatecznie ma otrzymać tytuł królowej. Przypomnijmy, że tym samym Camilla i król Karol III nie przejmują się życzeniem królowej Elżbiety II i stawiają na swoim. Wierni postanowili przygotować ją do ceremonii koronacji i wręczyli jej papierową koronę z sieć restauracji typu fast food - Burger Kinga.

Zobacz wideo Król Karol III - najstarszy wstępujący na tron w dziejach Wielkiej Brytanii

Królowa małżonka Camilla dostała papierową koronę

7 marca król Karol III i królowa małżonka Camilla przybyli z wizytą do zamku Colchester. Wszystko po to, aby uczcić fakt, że miejscowości Colchester niedawno przyznano status miasta. Oboje spotkali się także z poddanymi. Monarcha i jego ukochana przeszli ulicami, by uścisnąć dłonie miejscowych. Atmosfera była raczej nerwowa, bo jak donosi BBC, pojawiła się spora grupa protestujących, którzy mieli ze sobą transparenty z hasłami "Nie mój król" czy "Dlaczego marnujecie nasze pieniądze?". Na szczęście dla monarchy i królowej małżonki była też grupa, która wiwatowała i podekscytowana czekała na ich przybycie. Zdarzały się też miłe gesty - Camilla Parker Bowles dostała od jednej z poddanych m.in. piękny bukiet tulipanów, od kolejnej goździków. Na tym jednak prezenty się nie skończyły. Żona króla podeszła bowiem do śmiejących się w tłumie młodych kobiet. Te nagle wręczyły Camilli zieloną, nieco wymiętą, papierową koronę z Burger Kinga. Co zaskakujące przyszła królowa ją przyjęła. Na jej twarzy widoczne było jednak zażenowanie. To uwidaczniało się z każdą sekundą, zwłaszcza że obdarowujące śmiały się coraz głośniej. Żona króla postanowiła jednak zachować klasę i podziękowała za podarunek.

Oh, urocze, to bardzo miło z twojej strony. Burger King. Dziękuję bardzo - powiedziała.

Wszystko oczywiście się nagrało i trafiło, a jakże by inaczej, na TikToka. Zobaczcie sami.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.