Anna Lewandowska dopinguje męża. Stylizacja taka jak mecz - "El Clasico"

Anna Lewandowska nie mogła ominąć meczu z serii El Clasico. Dopinguje Roberta Lewandowskiego z trybun na stadionie.

Robert Lewandowski niedzielny wieczór spędza w pracy. Na stadionie w Barcelonie próbuje wbić gola Realowi Madryt. Może liczyć na doping żony, która po intensywnym dniu, wypełnionym ćwiczeniami bachaty na plaży, znalazła się na trybunach. Przygotowała na tę okazję bardzo ciekawą, rockową stylizację. Wyglądała w niej bosko.  

Polecamy: Lekcje tańca Lewandowskiej nie poszły w las. Zaprezentowała kocie ruchy. "Pierwsza dama piłki nożnej"

Zobacz wideo Anna Lewandowska we wzruszającym filmiku podziękowała obserwatorom

Anna Lewandowska dopinguje męża w czasie El Clasico

Jedna z najwierniejszych fanek Roberta Lewandowskiego to bez wątpienia jego żona. Anna Lewandowska znalazła się na trybunach Camp Nou, gdzie blisko murawy obserwuje zmagania męża. FC Barcelona w niedzielny wieczór gra jeden z najważniejszych meczów sezonu, słynne El Clasico, czyli pojedynek z Realem Madryt. Nic więc dziwnego, że słynna WAG z tej okazji wybrała bardzo ciekawy look. Lewandowska zdecydowała się na stylowe jeansy w klimacie lat 90. z opuszczonym stanem. Widać było, że trzyma rękę na pulsie mody. Do tego dobrała różową piłkarską koszulkę, która idealnie dopełniła całą stylizację. 

Zobacz również: Lewandowska bardzo nie chciała pokazać całych twarzy córek, ale jednocześnie bardzo chciała. Znalazła sposób. Podziwiajcie

 

Na drugiej fotografii, którą także opublikowała, widać też skórzaną kurtkę. Wybrała bardzo stylowy model kurtek z lat 70. Całość prezentowała się na luzie i było czuć w tym lekko francuski szyk. Dobrze, że jeśli chodzi o makijaż, to postawiła na naturalność. Tym sposobem wygrała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.