Lekcje tańca Lewandowskiej nie poszły w las. Zaprezentowała kocie ruchy. "Pierwsza dama piłki nożnej"

Anna Lewandowska czuje rytm. Udowodniła to tańcząc do hiszpańskiego hitu Rosalii. W taki sposób zachęca do oglądania niedzielnego meczu.

W niedzielę odbędzie się mecz FC Barcelony z Realem Madryt. Pojedynki tych dwóch drużyn są jednym z najbardziej elektryzujących w świecie futbolu. FC Barcelona współpracuje z serwisem streamingowym Spotify. Klub w ramach umowy na koszulkach umieszcza logo muzycznych gwiazd. W październiku zeszłego roku, jak podawały katalońskie źródła drugim po raperze Drake'u artystą, który pojawi się na trykocie Barcy, będzie Shakira. Była partnerka ówczesnego piłkarza drużyny Gerarda Pique. Teraz do współpracy została zaproszona hiszpańska piosenkarka Rosalía. W koszulce z jej imieniem tańczyła na Instagramie Anna Lewandowska. Widać, że nauka bachaty nie poszła w las.

Zobacz wideo Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu na zjeździe bachaty. Oj, Robert będzie zazdrosny!

Anna Lewandowska pląsa i osłania brzuch. Tańczy do hiszpańskiego hitu Rosalii

Choć mecz dopiero za dwa dni, żona Roberta Lewandowskiego szykuje się na derby już dziś. Na Instagramie opublikowała nagranie, na którym w koszulce FC Barcelony tańczy do hitu Rosalii. Imię artystki znajduję się także na plecach. Trenerka pochwaliła się nie tylko wyrzeźbionym brzuchem i opalenizną, ale także nabytymi umiejętnościami tanecznymi.

 

Anna Lewandowska po przeprowadzce do słonecznej Barcelony postanowiła spróbować czegoś nowego. Zapisała się na zajęcia bachaty. Zaciągnęła nawet na nie Roberta Lewandowskiego. Trzeba przyznać, że trenerka umie się ruszać. Zachwyceni są także obserwatorzy.

Pierwsza dama piłki nożnej - napisał hiszpański kibic.
Ikona - komplement od Spotify.
Ajjj, co za ruchy.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski zaczepiony przez kibica niechętnie daje autograf. "Znowu?"

Widać, że Lewandowska z coraz większą wprawą radzi sobie nie tylko na parkiecie, ale też w freestyle-u.  

Więcej o: