Oprah Winfrey daje radę Sussexom w sprawie koronacji. Odezwała się, choć jej o to nie prosili

Książę Harry i Meghan Markle są zaproszeni na koronację króla Karola III. Wciąż jednak się nie określili. Oprah Winfrey ma dla nich radę.

6 maja 2023 roku odbędzie się uroczysta koronacja króla Karola III. Wśród zaproszonych gości jest książę Harry i Meghan Markle, co potwierdził rzecznik małżeństwa. Nie wiadomo jeszcze, czy para pojawi się w Londynie. 16 marca Oprah Winfrey była gościem stacji CBS. W rozmowie z Gayle King - która jest jej przyjaciółką, a także amerykańską osobowością telewizyjną, dziennikarką CBS News - poruszyła temat byłych gości. Choć Sussexowie nie poprosili jej o radę, królowa amerykańskiej telewizji i tak zabrała głos.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Oprah Winfrey daję radę Sussexom. Powinni pojawić się na koronacji?

W czwartek Oprah Winfrey pojawiła się w programie "CBS Mornings". Uczestniczyła w rozmowie z wieloletnią przyjaciółką Gayle King. Wypowiedziała się na temat tego, czy książę Harry i Meghan Markle powinni uczestniczyć w koronacji króla Karola III. 

Myślę, że powinni robić to, co czują, że jest najlepsze dla nich i dla ich rodziny. To jest to, co myślę. To jest to, do czego się sprowadza: "Co jest najlepszą rzeczą dla ciebie, co czujesz?". Nie zapytali mnie o moją opinię - powiedziała prezenterka.

To nie pierwszy raz, kiedy Gayle King poprosiła Winfrey o komentarz w sprawie Sussexów. We wrześniu 2022 roku została zapytana, czy myśli, że książę Harry i Meghan Markle mogą pogodzić się z rodziną królewską po śmierci królowej Elżbiety. Wtedy też uchyliła się od odpowiedzi.

Warto dodać, że Oprah Winfrey jest blisko z księciem Harrym i Meghan Markle. Często zabiera głos, kiedy chodzi o Sussexów. W 2021 roku małżeństwo udzieliło obszernego wywiadu o rodzinie królewskiej w programie Amerykanki. Para powiedziała, że członkowie rodziny królewskiej wygłaszali rasistowskie uwagi o Archiem, zlekceważyli problemy Meghan ze zdrowiem psychicznym, a król Karol odciął parę finansowo po megxicie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.