Oprah Winfrey wtrąca trzy grosze ws. konfliktu Meghan Markle i księżnej Kate. Ma wielkie nadzieje

Oprah Winfrey zabrała głos w sprawie sobotniego spotkania Meghan Markle z księżną Kate. Wyraziła nadzieję na pojednanie pań oraz ich mężów.

10 września pod zamkiem Windsor doszło do niespodziewanego zdarzenia - hołd królowej Elżbiecie oddała "wielka czwórka" brytyjskich royalsów, która od wielu miesięcy jest skonfliktowana. Książę William, księżna Kate, książę Harry oraz Meghan Markle przeszli wzdłuż morza kwiatów i rozmawiali z poddanymi. Doszło do wielu nietypowych sytuacji - przyszły następca tronu unikał cielesnego kontaktu z żoną, amerykańska aktorka została poniżona przez kilka kobiet stojącymi za balustradami, a dżentelmeńskie zachowanie księcia Harry'ego było niezwykle chwalone przez internautów. Do wszystkich tych wydarzeń postanowiła odnieść się Oprah Winfrey.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Oprah Winfrey widziała zdjęcia księżnej Kate i Meghan Marke. Komentuje

Oprah Winfrey nie ukrywa swoich przyjacielskich relacji z Sussexami. To właśnie dziennikarce Meghan Markle i książę Harry postanowili opowiedzieć o trudnym życiu za murami Pałacu Buckingham, którego doświadczali przez kilka lat. Padły oskarżenia, że jeden z członków rodziny królewskiej pokusił się o rasistowski komentarz względem Archiego oraz wyszło na jaw, że księżna Kate i amerykańska aktorka faktycznie za sobą nie przepadają. Nic więc dziwnego, że Oprah Winfrey została uznana za osobę, która powinna wypowiedzieć się na temat ostatniego wyjścia zwaśnionych par.

Myślę, że w każdej rodzinie - mój ojciec zmarł niedawno, tego lata - i gdy nagle wszyscy członkowie rodziny spotykają się razem, rytuał chowania swojego zmarłego, jest tam szansa na pogodzenie się. Mam nadzieję, że w ich przypadku też się tak stanie - stwierdziła krótko dziennikarka w rozmowie z serwisem Extra.

ZOBACZ TEŻKrólowa małżonka Camilla krytykowana za brak klasy. Poszło o paznokcie. "Diana nigdy by tego nie zrobiła"

Myślicie, że nadziejna wizja Oprah Winfrey może się spełnić? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.