Meghan Markle i książę Harry byli blisko siebie. Niepokoi zachowanie Kate i Williama. Tylko spójrzcie

Książę William i jego żona spotkali się księciem Harrym i Meghan Markle przed murami zamku Windsor. Poddani szybko zwrócili uwagę, że zachowanie par bardzo się od siebie różni.

Meghan Markle pojawiła się u boku księcia Harry'ego w sobotnie popołudnie pod murami zamku Windsor, by oddać hołd królowej Elżbiecie II. Para przeszła się wzdłuż morza kwiatów w towarzystwie przyszłego króla i jego żony. Spotkanie zwaśnionych braci wywołało poruszenie wśród zebranych ludzi, którzy widząc ich razem, zaczęli klaskać. Jedna rzecz może jednak w spotkaniu braci niepokoić.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Królowa Elżbieta II Książę Louis, księżna KateKate i William powiedzieli Louisowi o śmierci królowej. Jego reakcja wzrusza

Księżna Kate towarzyszyła Meghan Markle? Nie było aż tak różowo

Wnukowie zmarłej królowej wraz z żonami przyjmowali kondolencje od zebranych rodaków, a wszystko było rejestrowane przez niezliczoną liczę fotoreporterów. Internauci szybko zwrócili uwagę, że książę William i księżna Kate zachowywali się wobec siebie inaczej niż druga para. Dało się to zaobserwować od samego początku, kiedy wychodzili z zamku, by dołączyć do tłumu Brytyjczyków. Amerykanka wraz z mężem trzymali się za ręce, a przyszły król i jego ukochana szli razem, ale dzielił ich niemały dystans.

Książę William, Księżna Kate Książę Harry, Meghan MarkleKsiążę William, Księżna Kate Książę Harry, Meghan Markle AP

Jeszcze lepiej można było zauważyć różnicę w zachowaniu par, kiedy wchodzili do samochodów. Zbuntowany książę czule obejmował ukochaną, a jego brat w tym czasie machał do poddanych.

Księżna Kate, Meghan Markle, Książę William, Książę HarryKsiężna Kate, Meghan Markle, Książę William, Książę Harry Agencja Gazeta

Do mediów wyciekła też informacja, że to książę William miał wystosować specjalne zaproszenie do brata i jego żony, by zjawili się w Windsorze. W naszej galerii znajdziecie dużą liczbę zdjęć przyszłego króla, jego żony oraz księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Książę WilliamWilliam wydał oświadczenie. Nie może pogodzić się ze śmiercią królowej. Złożył obietnicę

Więcej o: