Córka Romana Polańskiego świętuje trzecią rocznicę trzeźwości. "Dziękuję ci Boże"

Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner mierzyła się z nałogami. Od trzech lat jest czysta, a ostatnio świętowała rocznicę trzeźwości.

Córka Romana PolańskiegoMorgane Polański 20 stycznia 2023 roku skończyła 30 lat i stara się tworzyć swoje portfolio aktorskie na własnych warunkach. Co prawda jest mniej znana niż jej ojciec - reżyser, ale ma na koncie wiele ciekawych filmowych ról. Widzowie mogli ja poznać w produkcjach: "Żona", "Wikingowie" czy "Oficerze i szpiegu". Jakiś czas temu w jednym z wywiadów podkreśliła, że walczyła z nałogami - alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Na szczęście tamten okres to już przeszłość, a dziś aktorka świętuje trzecią rocznicę trzeźwości. 

Polecamy: Córka Romana Polańskiego była uzależniona od alkoholu i narkotyków. "Kiedy to piszę, odbiera mi mowę"

Zobacz wideo Brutalna historia, która wstrząsnęła Hollywood. Sharon Tate, żonę Romana Polańskiego, spotkała tragedia

Morgane Polański dziękuje Bogu za trzeźwość. "Trzy lata trzeźwości"

Morgane Polański w jednym z postów na Instagramie podkreśliła, że mierzyła się z trudnym uzależnieniem. Kobieta walczyła z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. W poruszającym poście opisała swoje zmagania.

Kiedy to piszę, odbiera mi mowę, to dla mnie bardzo emocjonalne. Dotychczas nie opisywałam tutaj tej podróży, ale wydaje mi się, że warto to zrobić dzisiaj. Aby podzielić się nadzieją, gdy ktoś może czuć się beznadziejny i bezradny. Aby przypomnieć, że na końcu tunelu zawsze jest światełko, nawet jeśli nie możesz dostrzec tam choćby przebłysku, że możliwe jest życie w wolności, dzień po dniu - podsumowała.

Aktorce udało się wygrać z chorobą i dzisiaj świętuje trzecią rocznicę trzeźwości, o czym poinformowała na Instagramie. 

Trzy lata trzeźwa. Dla ciebie, mała M. Dziękuję ci Boże - podkreśliła.
 

Fani byli zachwyceni jej postem i w komentarzach składali jej gratulacje. 

Więcej o: