Maciej Musiał sfotografowany z ukochaną. Aktor zachował się jak prawdziwy dżentelmen

Maciej Musiał został sfotografowany u boku pięknej blondynki. To Weronika Targońska, z którą aktor spotyka się od kilku miesięcy. Para nie szczędziła sobie romantycznych gestów.

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Ma na swoim koncie nie tylko występy w rodzimych filmach i serialach, ale także w kilku międzynarodowych produkcjach, spośród których najgłośniejszą jest "Wiedźmin". Media interesuje nie tylko kariera artysty, ale także jego życie uczuciowe. Ostatnio serialowy Tomek Boski został sfotografowany u boku pięknej blondynki.

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił

dom Piotra Żyły i Marceliny ZiętekŻyła kocha góry, ale w domu zrezygnował z tradycji. Jest biało i nowocześnie

Maciej Musiał sfotografowany z ukochaną. Aktor zachował się jak prawdziwy dżentelmen

Media co jakiś czas donoszą o nowych związkach Macieja Musiała. Jeszcze kilka lat temu aktor łączony był z Kingą Dudą. Szybko okazało się jednak, że parę łączy jedynie przyjaźńPóźniej artysta widywany był między innymi z Olgą Buławą czy Aleksandrą Grzymską. Od kilku miesięcy Musiał spotyka się z Weroniką Targońską. Modelka na co dzień mieszka i studiuje w Trójmieście. Ostatnio postanowiła odwiedzić ukochanego w Warszawie. Na portalu se.pl pojawiły się zdjęcia z romantycznego pożegnania na peronie. Aktor wykazał się postawą godną dżentelmena.

Musiał chwycił za jej walizkę i dostarczył ją na sam peron. Para nie szczędziła sobie czułości. Co chwilę spoglądali na siebie z miłością, a kiedy oczekiwali na przyjazd pociągu, nie mogli się od siebie odkleić. Wymieniali głębokie spojrzenia i pocałunki. Maciek przez cały czas trzymał ukochaną w ramionach - opisuje cytowany przez portal świadek wydarzeń.
 

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska starła się z fanką. "Proszę nie ubliżać aktorom". Odpowiedziała z klasą

Jakiś czas temu Musiał przyznał, że chce się ustatkować. Artysta marzy o założeniu rodziny. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" zdradził, że zwraca uwagę głównie na osobowość partnerki.

Nie chciałbym tylko randkować i spotykać się na chwilę. Charakter kobiety jest najważniejszy, to jest sexy. Chciałbym mieć rodzinę, dzieci i dom. Szukam wyboru na życie - powiedział.

Myślicie, że Maciej Musiał w końcu odnalazł "tę jedyną"?

Więcej o: