Agnieszka Kaczorowska starła się z fanką. "Nie ma pani żadnej szkoły ani talentu". Odpowiedziała z klasą

Agnieszka Kaczorowska zatańczyła ostatnio paso doble i nie omieszkała pochwalić się nagraniem na Instagramie. Jedna z fanek zostawiła pod postem wyjątkowo kąśliwy komentarz. Celebrytka od razu zareagowała.

Agnieszka Kaczorowska przez wielu kojarzona jest głównie jako Bożenka z "Klanu". Celebrytka jest jednak także tancerką z sukcesami na koncie oraz popularną influencerką. Ostatnio mama dwóch córek starła się w komentarzach z jedną z internautek. "Fanka" zarzuciła Kaczorowskiej brak talentu.

Zobacz wideo "Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska uderza w Iwonę Pavlović

Dorota SzelągowskaSzelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

Agnieszka Kaczorowska starła się z fanką. "Nie ma pani żadnej szkoły ani talentu". Celebrytka odpowiedziała z klasą

Agnieszka Kaczorowska zgromadziła na swoim instagramowym profilu już ponad 400 tysięcy obserwujących. Ostatnio celebrytka pochwaliła się swoimi umiejętnościami tanecznymi.

Paso Doble. Bardzo lubię ten taniec. Niezwykle aktorski. Choć niektórzy mówią, że ma przedstawiać jakąś walkę…tak ja znacznie bardziej wolę podejść wielopoziomowo do tematu. Tańczyłam przez połowę swojego życia. Wiem, o czym mówię - napisała pod nagraniem.
 

Większość fanów skupiła się na umiejętnościach tanecznych celebrytki i komplementowaniu paso doble w jej wykonaniu. Jednej z internautek wyjątkowo nie spodobał się przymiotnik "aktorski", którego serialowa Bożenka użyła, aby opisać hiszpański taniec.

Jak pani jest aktorką, to kim jest Krystyna Janda? Proszę nie ubliżać prawdziwym aktorom. Pomijając, że nie ma pani żadnej szkoły w tym kierunku ukończonej to jeszcze talentu. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, tańczyć może i pani umie i wiele zapewne innych rzeczy, ale grać niestety nie - napisała obserwatorka.

Kaczorowska nie pozostawiła komentarza "fanki" bez odpowiedzi. Celebrytka wykazała się klasą.

Skoro tak pani uważa, to #takteżjestok. Jednocześnie czas poświęcony na pozostawienie tego komentarza proponuję poświecić na szukanie swoich talentów lub ich wykorzystanie. #włączżyczliwość - zaapelowała.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk ma za sobą debiut aktorski. Widzowie po pierwszym odcinku: Masakra

Myślicie, że internautka weźmie sobie do serca słowa Agnieszki Kaczorowskiej?

Więcej o: