Szelągowska zmieniła mieszkanie. "Było za duże i za luksusowe". Wybrała całkowicie inny styl [ZDJĘCIA]

Nowe mieszkanie Doroty Szelągowskiej jest zupełnie inne od jej poprzedniego lokum. Teraz prezenterka postawiła na klasykę w najlepszym wydaniu. Sami zobaczcie.

Na co dzień Dorota Szelągowska pomaga innym w urządzaniu wnętrz. A jak sama mieszka? Postanowiliśmy sprawdzić, jak prezentuje się jej gniazdko.  

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Nowe mieszkanie Doroty Szelągowskiej. Wnętrza oryginalne i wcale nie wyglądają jak z katalogu 

Kilka miesięcy temu w życiu Doroty Szelągowskiej zaszły sporo zmiany. Prezenterka postanowiła przeprowadzić się do nowego lokum. Na instagramowym profilu otwarcie przyznała, dlaczego zdecydowała się zmienić miejsce zamieszkania. 

Uwielbiam się przeprowadzać - to mój drugi nałóg po paleniu. Ale tym razem poczułam jeszcze, że chcę mniej i prawdziwiej. Wiem, że to brzmi pretensjonalnie, ale nic nie poradzę. Moje poprzednie mieszkanie było za duże i za luksusowe. To, w którym mieszkam teraz, dużo bardziej do mnie pasuje. Czuję się jak w domu. Po prostu. Skrzypi podłoga, są krzywe ściany i stara klatka schodowa - napisała.

Niedługo po przeprowadzce Szelągowska uchyliła rąbka tajemnicy i wrzuciła do sieci kadry z nowego mieszkania. Od razu widać, że prezenterka postawiła na zupełnie inny styl. W jej poprzednim apartamencie dominowały pastelowe barwy i złote dodatki. Nadszedł jednak czas na zmiany. Teraz w salonie króluje drewno i stylowe meble. Ciemna podłoga w jodełkę świetnie kontrastuje z jasnymi, beżowymi ścianami. Przytulności dodaje dywan w etniczne wzory. W centralnej części pomieszczenia znajduje się kremowa kanapa i szezlong z dużą liczbą poduszek, a pod oknem widzimy witrynę z książkami.

Mam całkiem przytulny salon - przyznała Szelągowska w opisie do zdjęcia.

Dorota Szelągowska - domDorota Szelągowska - dom Instagram/@dotindotin

Ciekawe prezentuje się także ogromna kuchnia. Wnętrze jest bardzo klimatycznie urządzone. Białe fronty szafek świetnie komponują się z drewnianymi blatami. Na środku pomieszczenia znajduje się wykonany z ciemnego drewna, duży stół, a pod ścianą widzimy kanapę. Zdecydowanie uwagę zwraca podłoga. Szelągowska wybrała przepiękne płytki. 

To chyba moje pierwsze mieszkanie z osobną kuchnią. Może to jakaś tęsknota za dzieciństwem, bo moja mama nigdy nie uznawała żadnych aneksów. Kto to widział! Więc mam teraz nawet nie kuchnię, ale kuchnisko - z 15 m kw. Za to sypialnia ma może 6. Ale warto było.

Dorota Szelągowska - domDorota Szelągowska - dom Instagram/@dotindotin

Faktycznie sypialnia jest bardzo mała. Mieści się w niej jedynie łóżko. Z pomieszczenia jest widok prosto na łazienkę urządzoną w jasnych kolorach.

Całe 6 m kw., w dodatku widziana z łazienki. Oraz łazienka z perspektywy łóżka (...). Jakby co, to najchętniej bym dziś stąd nie wychodziła - też tak macie?

Dorota Szelągowska - domDorota Szelągowska - dom Instagram/@dotindotin

Zdjęcia łazienki znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.