Chylińska została oszukana. Przestrzega przed przestępcami i nie gryzie się w język. "Frajerzy, oszuści, wyłudzacze"

Agnieszka Chylińska dawno nie publikowała niczego w sieci. Wokalistka wróciła, aby ostrzec fanów przed oszustwem, którego padła ofiarą. Od niedawna można napotkać w sieci podejrzane posty.

Agnieszka Chylińska została oszukana w internecie. Jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany. Wszystko zaczęło się od internetowej loterii. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Agnieszka ChylińskaChylińska z pierwszym mężem rozwiodła się po 16 miesiącach. "Toksyczny rozdział"

 Agnieszka Chylińska oszukana. "Frajerzy, oszuści, wyłudzacze"

Na Facebooku pojawiły się niepokojące posty. Z niezweryfikowanego profilu "Agnieszka Chylińska" publikowano podejrzane transmisje na żywo. Był na nich fragment wideo z wokalistką, a obok obrazek z liczbą napisaną w specyficzny sposób. Opis posta mówił o tym, że osoba, która odgadnie liczbę, może liczyć na 1000 zł w gotówce. Zagorzali fani artystki nigdy nie posądzaliby idolki o taki ruch. Niektórzy jednak bezmyślnie kliknęli udostępnianą loterię. Top Management odpowiadający za kierowanie karierą Chylińskiej wyjaśnia na swoim profilu:

Nie dajcie się nabrać! Ponownie FRAJERZY, OSZUŚCI, WYŁUDZACZE — bazują na waszej uwadze. Agnieszka Chylińska NIE PROWADZI ŻADNYCH TEGO TYPU AKCJI. Nie dajcie się okraść. 

Internauci współczują artystce:

Już kilka razy widziałam ten niby konkurs. Niszczą pani dobre imię, a ludzie się nabierają.
Właśnie przed chwilą bym się nabrała. Podszywanie się pod kogoś jest karane. To, co jest w sieci, zawsze pozostanie, więc ten fejk powinien ponieść konsekwencje.
Fani wiedzą, że to bzdura.

Agnieszka Chylińska udostępniła posta agencji, która ją reprezentuje, dodając do niego czerwone wykrzykniki. Bądźmy uważni przy tego typu treściach.

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska w bardzo osobistym utworze. "Mówili, zapomnę o cierpieniu"

Zobacz też: Agnieszka Chylińska poruszona tragedią bliskiej osoby. Jej siła ją zainspirowała. "Sama z dziećmi, po nagłej śmierci męża"

Więcej o: