Marcin Hakiel o ostatnim spotkaniu z Kurzajewskim. "Takie podstawy kultury"

Marcin Hakiel skomentował plotki o rzekomych planach związanych z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Tancerz miał spotkać parę podczas występu córki. Według medialnych doniesień cała czwórka miała radośnie zaplanować wspólną kolację. Prawda okazała się inna.

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia o spotkaniu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z Marcinem Hakielem i jego ukochaną Dominiką. Były mąż gwiazdy "M jak miłość" odniósł się do tych informacji i wyjawił, jak to naprawdę wyglądało.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Mateusz Murański z mamą JoannąMama Mateusza Murańskiego w poruszającym wpisie wyjaśniła, na co zmarł 29-latek

Marcin Hakiel sprostował informacje o spotkaniu z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek

W mediach pojawiły się plotki, że podczas spotkania Marcina Hakiela i jego ukochanej z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim pary nie tylko wymieniły się serdecznościami, ale wieczór miał rzekomo zakończyć się zaproszeniem na wspólną kolację. Do spotkania rzekomo doszło podczas jednego z występów córki Hakiela i Cichopek, Helenki. Oboje przyszli na wydarzenie ze swoimi nowymi połówkami. Tancerz miał zdobyć się na odważny krok i podobno podszedł do dziennikarza, aby przedstawić mu ukochaną. Kasia i Maciek mieli świętować wtedy 50. urodziny prezentera i czekała na nich w domu cała rodzina, więc przełożyli wspólną kolację na inny termin. Do tych informacji odniósł się sam zainteresowany. Marcin Hakiel w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradził, że do spotkania owszem doszło, ale o wspólnej kolacji nie było mowy.

Oczywiście przywitałem się i przedstawiłem Dominikę, takie podstawy kultury. Ale kolacja to już fantazja autora - skomentował Hakiel.

Nie było to też pierwsze spotkanie Marcina Hakiela i Macieja Kurzajewskiego. Panowie mieli okazję wielokrotnie się spotkać m.in. podczas realizacji programów Telewizji Polskiej, kiedy Cichopek i Hakiel byli jeszcze szczęśliwym małżeństwem. Zobaczcie urocze zdjęcie całej trójki z charytatywnego odcinka kultowej "Familiady". Te archiwalne fotografie z dzisiejszej perspektywy nabierają zupełnie nowego kontekstu.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiMarcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski fot. akpa.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Osoba z otoczenia prezenterki w rozmowie z nami w listopadzie zdradziła, że Cichopek polubiła się z nową partnerką byłego męża.

Nowa dziewczyna Marcina, Dominika jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach - powiedział nasz rozmówca.

Jak sądzicie, czy Marcin Hakiel i jego nowa ukochana mogą zaprzyjaźnić się z Kurzopkami i spędzać razem wakacje?

 
 

Książę HarryTwórcy "The Crown" przypomną skandal z życia księcia Harry'ego

 

Zobacz też: "Love Island". Widzowie się wściekli. Produkcja zareagowała na apele. Teraz Ola rozdaje karty

Więcej o: