Hakiel spotkał się z Kurzajewskim. Przy wszystkim była Cichopek. To mu powiedział prosto w twarz

Marcin Hakiel zdecydował się na odważny krok - spotkał się z Maciejem Kurzajewskim w dość niecodziennych okolicznościach. Przy wszystkim była Katarzyna Cichopek i nowa partnerka tancerza.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się w marcu zeszłego roku i zdaje się, że nie mogą narzekać na brak atrakcji. Wciąż łączą ich dzieci, przez co choćby zdawkowe spotkania są nieuniknione. Podczas jednego z występów córki byłych małżonków nastąpił przełom - Hakiel podszedł do Kurzajewskiego i zaproponował spotkanie.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski Cichopek i Kurzajewski tworzą zgraną parę? Sprawdziliśmy ich znaki zodiaku

Marcin Hakiel wyciągnął dłoń do Macieja Kurzajewskiego. Jak widać czas leczy rany

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było bardzo głośno komentowane w mediach. Ulubienica fanów "M jak miłość" związała się z dziennikarzem sportowym Maciejem Kurzajewskim. Na początku starała się ukryć gorące uczucie. Hakiel nie od razu pogodził się z rozpadem trwającego 17 lat małżeństwa. Z upływem czasu emocje zaczęły nieco opadać i wygląda na to, że nastąpił przełom. Znalazł też nową partnerkę, ale nie pokazuje jej wizerunku w mediach. Tancerz zdecydował się na rozmowę z Maciejem Kurzajewskim.

Marcin Hakiel, Katarzyna CichopekMarcin Hakiel, Katarzyna Cichopek Fot. KAPiF

Do zdarzenia doszło podczas jednego z występów Helenki - córki Hakiela i Cichopek. Oboje przyszli na wydarzenie ze swoimi nowymi połówkami. W pewnym momencie tancerz zdobył się na odważny krok i podszedł do dziennikarza.

Marcin grzecznie przywitał się z Maciejem oraz przedstawił mu swoją partnerkę - powiedział informator "Super Expressu".

Mało tego - były mąż Katarzyny Cichopek zaproponował nawet spotkanie.

Niestety, tego dnia Kasia i Maciek świętowali 50-tkę prezentera. Czekała na nich cała rodzina. Umówili się jednak na inny termin - dodał informator tabloidu, który miał widzieć całe zajście.

Wszystko wskazuje na to, że relacja między Marcinem Hakielem, a Maciejem Kurzajewskim niebawem może ulec zmianie i z całą pewnością będzie to zmiana na lepsze.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Cichopek w uroczy sposób zareagowała na narodziny wnuczki Kurzajewskiego

Więcej o: