Czy Cichopek i Kurzajewski są sobie przeznaczeni? Dopasowanie ich znaków zodiaku nie pozostawia wątpliwości

Od jakiegoś czasu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są w związku. Ich relacja wzbudza wiele dyskusji, ale zakochani wciąż publicznie pokazują, że są szczęśliwi. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda dopasowanie ich znaków zodiaku.

Temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego często jest poruszany w mediach. Nie da się ukryć, że informacja o ich relacji to jeden z najgorętszych newsów ubiegłego roku. Para chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami na swoich profilach w mediach społecznościowych. Oboje zebrali także duże grono fanów. Pomimo tego, że często spotykają się ze słowami krytyki, nie ukrywają, że ich związek jest szczęśliwy. Czy ich znaki zodiaku mówią to samo?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek - co mówią o nich ich znaki zodiaku?

Każdy znak zodiaku charakteryzuje się konkretnymi cechami. Niekiedy, charaktery osób spod różnych znaków stanowią przeszkodę do zbudowania romantycznej relacji. Warto najpierw przeanalizować sytuację Cichopek i Kurzajewskiego osobno. Aktorka jest zodiakalną Wagą. Osobom o tym znaku zodiaku trudno jest podejmować decyzje. Pomimo tego, Wagi uwielbiają miłość i romantyzują każdą chwilę w związku. Ich celem jest stabilna relacja. Marzą o partnerze, który wywróci ich świat do góry nogami. Cierpliwie czekają na odpowiednią osobę, przy której poczują motylki. Ponadto zodiakalne Wagi lubią flirtować. Satysfakcję sprawia im przyciąganie do siebie nowych osób. Zdarza im się także idealizować drugie połówki, co na dłuższą metę może spowodować rozczarowanie.

Z kolei Maciej Kurzajewski jest spod znaku Wodnika. Wodniki są skłonne do poświęceń dla prawdziwej miłości. Mają tendencje do opiekowania się swoją drugą połówką. Z przyjemnością poświęcają ukochanej osobie cały swój czas i uwagę. Zodiakalne Wodniki lubią być doceniane. Cieszą się, gdy partnerzy ich podziwiają i komplementują. Zależy im, aby znaleźć kogoś, kto kocha przygody i umie znaleźć sposób na rutynę. Osoby spod znaku Wodnika nie lubią się nudzić i są kreatywne.

Czy Wodnik i Waga tworzą miłosny duet?

Choć mogłoby się wydawać, że oba znaki zodiaku są pozytywne, nie zawsze muszą do siebie pasować. Jak się jednak okazuje, Kurzajewski i Cichopek, przynajmniej według astrologii - tworzą perfekcyjną parę. Ich charaktery uzupełniają się wręcz idealnie, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Choć interesują się nieco innymi rzeczami, potrafią znaleźć wspólny język i doceniać siebie nawzajem. Wodnik i Waga to świetne połączenie miłosne. Mają duże szanse, aby zbudować trwałą relację. Jeżeli regularnie będą się o siebie starać i wspierać, ich związek może przetrwać długie lata.

 
 

Co uważacie o związku "Kurzopków"?

ZOBACZ TEŻ: Maciej Kurzajewski został dziadkiem, nieprędko jednak zobaczy wnuczkę. To nie on decyduje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.