Julia Wieniawa pokazała się z plastrami na twarzy. Skorzystała z popularnego zabiegu

Julia Wieniawa opublikowała na InstaStories fotografię, która została wykonana tuż po popularnym zabiegu upiększającym. Twarz aktorki cała jest pokryta plastrami.

Wygląd zewnętrzny w zawodzie aktora ma ogromne znaczenie. Nic więc dziwnego, że Julia Wieniawa na co dzień wyjątkowo dba o swoją twarz i ciało. Celebrytka nie unika urodowych nowinek. Niedawno pochwaliła się na InstaStories efektami zabiegu, który ostatnio jest bardzo popularny. Na co zdecydowała się młoda gwiazda?

Zobacz wideo Julia Wieniawa o sesjach w bieliźnie. "To jest wręcz zaszczyt"

Julia Wieniawa pozuje z plastrami na twarzy. Skorzystała z popularnego zabiegu

Julia Wieniawa chętnie relacjonuje swoje życie codzienne w mediach społecznościowych. Aktorka może pochwalić się imponującą liczbą obserwujących. Jej instagramowy profil śledzony jest przez ponad dwa miliony fanów. Ostatnio młoda gwiazda zdecydowała się na popularny zabieg upiększający. Na InstaStories zamieściła zdjęcie, które zostało wykonane tuż po wyjściu z gabinetu. Celebrytka nie ma na nim makijażu, a jej twarz pokrywają różowe plastry.

After kobido - podpisała zdjęcie.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/ juliawieniawa

Kobido to japońska technika masażu, która wywodzi się ze starożytności. Polega na pozbyciu się napięć, które uniemożliwiają właściwe funkcjonowanie mięśni twarzy. Zabieg często polecany jest jako nieinwazyjna alternatywa liftingu.

Jak widać, Julia Wieniawa stawia na naturalne metody poprawiania urody. Jakiś czas temu aktorka przyznała, że na razie nie korzysta z medycyny estetycznej. Młoda gwiazda nie wyklucza jednak, że w przyszłości to się zmieni. Zdradziła też, iż przez wiele lat miała kompleks na punkcie swojego nosa, z czasem jednak w pełni zaakceptowała siebie i uczyniła ze swojego "mankamentu" atut.

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.