Hailey Bieber ukrywa ciążę? Internauci mają niezbity dowód co do płci. Justin sam się wygadał

Temat małżeństwa Hailey Bieber i Justina Bieber to obecnie najgorętszy trend na TikToku. Fani mają kolejną teorię. Są pewni, że modelka ukrywa ciążę.

Napędzany przez fanów internetowy spór między Seleną Gomez, a Hailey Bieber nadal trwa. Wszystko zaczęło się od filmiku, który pojawił się na profilu modelki. Fani piosenkarki byli pewni, że między słowami Bieber wyśmiewała ich idolkę. Dalsze dramaty potoczył się jak kostki domina. Internauci zarzucili żonie Justina Biebera chorą obsesję na punkcie jego byłej dziewczyny. Później na tapetę wzięli małżeństwo Bieberów. Jednak z teorii mówiła, że zostało ono zaaranżowane przez kościelną sektę gwiazd. Z kolei druga, że kanadyjski piosenkarz potrzebował obywatelstwa amerykańskiego. Fani Jeleny przeczuwali też kryzys w ich związku. Zauważyli, że na zdjęciach z urodzin muzyka, ten nie ma obrączki, a także na zdjęciach z żoną wyglądał na obojętnego. Kolejna tiktokowa teoria mówi o tym, że modelka jest w ciąży. Niespodziewany zwrot akcji.

Zobacz wideo Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Hailey Bieber jest w ciąży? Fani są pewni. Mają dowody

Jedna z użytkowniczek TikToka opublikowała na koncie materiał, na którym mówi, że ma dowody na to, że Bieberowie spodziewają się dziecka, jednak jeszcze nie może się nimi podzielić. Dziewczyna twierdzi, że wie z pewnego źródła, że małżeństwo przebywa obecnie na jachcie na Bahamach, gdzie świętują powiększenie rodziny.

Inni dopatrują się potwierdzenia tej teorii w niedawnym zdjęciu Hailey Bieber. Modelka opublikowała na Instagramie fotografię, na której ma różowy makijaż. Fani zauważają, że gwiazda praktycznie nigdy nie stawia na taki kolor. Spostrzegawcze osoby dostrzegły także przypinkę z napisem "Team Girl" na bluzie Justina Biebera.

Co sądzicie o takim obrocie sprawy? Od kryzysu w związku do dziecka?

Robert Downey Jr, Justin BieberDowney Jr. siedział w więzieniu kilka razy, a Keanu Reeves uniknął kary

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: