Justin Bieber zamarł, gdy Hailey go przytuliła. Fani wypatrzyli niepokojący szczegół na zdjęciu z urodzin. Są pewni kryzysu

Od dłuższego czasu mówi się o różnych teoriach spiskowych w związku z małżeństwem Bieberów. Fani wyczuwają kryzys. Zauważyli, że muzyk nie nosi obrączki.

Ostatnie dramaty w miłosnym trójkącie Justina Biebera, Hailey Bieber i Seleny Gomez to temat numer jeden na zagranicznym TikToku. Ataki ze strony fanów piosenkarki w kierunku modelki trwają od lat. Żona Biebera prosiła nawet, aby zostawić ją w spokoju. Zwolennicy Jeleny cały czas mają nadzieje, że para do siebie wróci i nie wierzą w to, że kanadyjski muzyk poślubił siostrzenicę Aleca Baldwina z miłości. Na TikToku jest wiele teorii na ten temat. Jedna głosi, że małżeństwo zostało zaaranżowane przez sektę Hillsong Church. Inna mówi o tym, że Bieber potrzebował obywatelstwa amerykańskiego, dlatego poślubił Hailey Bieber. Oliwy do ognia dolał sam artysta. Na urodzinowym przyjęciu internauci zauważyli, że nie nosi obrączki.

Zobacz wideo Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Justin Bieber nie nosi obrączki. Patrząc na ostatnie wydarzenie dużo to mówi

Piosenkarz 1 marca świętował 29. urodziny. Z tej okazji zorganizował przyjęcie urodzinowe dla przyjaciół na terenie swojej posiadłości. Tematem przewodnim było wesołe miasteczko i grzyby. W harmonogramie były występy gwiazd, w tym solenizanta. Na zdjęciach, które muzyk opublikował na Instagramie widać, że nie zabrakło jego żony. Zabrakło jednak innej istotnej rzeczy. Uważni internauci zauważyli, że Justin Bieber nie miał obrączki na palcu. Można dostrzec jednak bransoletkę na nadgarstku, a więc pamiętał o tej części biżuterii.

Justin nie pomaga Hailey. Nawet nie nosi obrączki - napisała użytkowniczka TikToka.

W komentarzach na TikToku i Instagramie fani już przeczuwają kryzys i zakończenie związku. Pod postem Biebera internauci zauważyli, że wśród znajomych jest uśmiechnięty i radosny, natomiast na zdjęciu, na którym żona próbuje go objąć, jest obojętny.

 
Szczęśliwy ze wszystkimi kolegami, a z nią jest po prostu obojętny.
Nie jesteś z nią szczęśliwy. Przyznaj to.
Nie ma obrączki na palcu.

Hailey Bieber, Selena GomezHailey Bieber chce być Seleną Gomez? Skopiowane stylizacje i tatuaż to początek

Też uważacie, że coś jest na rzeczy?

Więcej o: