Królikowski podpisał z Opozdą oświadczenie i zapłacił jej 45 tysięcy złotych. Zaskakujące, co go tyle kosztowało

Antoni Królikowski złożył zeznania w sprawie zarzutów kierowania pojazdem pod wpływem marihuany. Nieoczekiwanie pada w nich nazwisko Joanny Opozdy. Okazuje się, że aktor musiał słono jej zapłacić za używanie medycznej marihuany.

9 marca Antoni Królikowski usłyszał zarzut kierowania samochodem osobowym pod wpływem substancji psychotropowej. Grożą mu za to dwa lata pozbawienia wolności. Aktor złożył obszerne wyjaśnienia w tej sprawie, a treść zeznania opublikował także na Instagramie. Pojawia się w nich także nazwisko Joanny Opozdy. Żona Królikowskiego miała do niego pretensje o zażywanie medycznej marihuany. 

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Królikowski musiał płacić Opoździe za używanie marihuany. Łącznie 45 tysięcy złotych

Okazuje się, że Joanna Opozda jest przeciwniczką stosowania medycznej marihuany. Antoni Królikowski miał jej nawet płacić kary za każdorazowe wykrycie marihuany w jego organizmie. Na mocy porozumienia trzy razy miał wypłacić jej kwotę 15 tysięcy złotych. Opisał ten fakt w swoich zeznaniach, które udostępnił w mediach społecznościowych. 

Od lutego 2022 roku leczenie marihuaną było dla mnie bardzo utrudnione, z uwagi na dezaprobatę mojej ówczesnej partnerki, która traktowała marihuanę tak samo, jak twarde narkotyki czy alkohol. W trosce o ratowanie małżeństwa z matką mojego dziecka podpisałem nawet oświadczenie, że za każdorazowe wykrycie THC w moim organizmie zapłacę 15 tysięcy zł, co też trzykrotnie uczyniłem. Dopiero po rozstaniu z moją ówczesną partnerką, w lutym 2022 roku wdrożyłem regularne i w pełni świadome leczenie marihuaną, co przełożyło się na zanik kolejnych codziennych dolegliwości układu nerwowego - napisał Antoni Królikowski w swoich zeznaniach.
 

Przypomnijmy, że Antoni Królikowski tłumaczy zażywanie medycznej marihuany faktem, że choruje na stwardnienie rozsiane. W swoim oświadczeniu przedstawia siebie jako "rzecznika pacjentów medycznej marihuany".

Antoni KrólikowskiAntoni Królikowski Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o:
Copyright © Agora SA