52-letnia Kinga Rusin nie je tych dwóch produktów. Tak schudła 20 kg. Od lat trzyma się jadłospisu

Kinga Rusin skończyła 52 lata. Dzięki regularnym ćwiczeniom i diecie schudła 20 kg. Jakie produkty wyeliminowała?

9 marca Kinga Rusin skończyła 52. lata. Dziennikarka prywatnie od lat spotyka się z Markiem Kujawą. Ze związku z Tomaszem Lisem ma dwie, dorosłe córki, 26-letnią Polę i 22-letnią Igę. Kilka lat temu Kinga Rusin porzuciła pracę w telewizji i przeprowadziła się do Kostaryki. Najwidoczniej dziennikarka planuje pozostać w Ameryce Środkowej na dłużej, gdyż w ubiegłym roku kupiła tam okazałą willę z widokiem na dżunglę. Takie zmiany adresu są ostatnio bardzo modne wśród polskich gwiazd. Natalia Siwiec z rodziną przeprowadziła się do Meksyku. 52-letnia dziennikarka chętnie wstawia na Instagrama zdjęcia, na których widać jej wyrzeźbioną sylwetkę. Gwiazda schudła 20 kg. Jaka jest jej tajemnica?

Zobacz wideo Rozenek pokazała klasę. Tak odpowiedziała na hejt Rusin!

Kinga Rusin schudła 20 kg. Nie je tych dwóch produktów

Dziennikarka obecnie wygląda rewelacyjnie. Widać też, że świetnie się czuje we własnym ciele. Jednak nie zawsze tak było. Po dwóch ciążach miała problem, aby wrócić do poprzedniej figury. Nie pomagał fakt, że Rusin choruje na Hashimoto, czyli przewlekłe zapalenie tarczycy, które objawia się m.in. przyrostem wagi. Już kilka lat temu 52-letniej dziennikarce udało się skutecznie pozbyć zbędnych kilogramów. Jaki jest jej sekret? W jednym z wywiadów przyznała, że całkowicie wyeliminowała z diety mąkę oraz cukier. Przestała również spożywać mięso oraz mleko. W zamian zaczęła jeść bardzo dużo warzyw i owoców, a także dbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. Zdrowe posiłki stanowią tylko połowę sukcesu Kingi Rusin. Wyrzeźbione ciało to zasługa intensywnych i regularnych ćwiczeń. Dziennikarka zdradziła, że często ćwiczy, ale oprócz tego uwielbia również jazdę konną, bieganie, surfing oraz jazdę na nartach.

Kinga Rusin opublikowała urodzinowy post z Hillary Clinton. Zwróciła się do Agaty Dudy

A jak dziennikarka świętuje urodziny? W Dzień Kobiet pojawiła się na Szczycie Kobiet Forbes. Dzień później opublikowała post z apelem do Agaty Dudy.

W moje urodziny apeluję do Agaty Dudy. Po tym, co z ust Ołeny Zełenskiej i Hillary Clinton usłyszałam wczoraj na Szczycie Kobiet Forbes 30/50 na temat roli Pierwszych Dam, apeluję, żeby wreszcie rozpoczęła pani realne i widoczne działania zmierzające do końca piekła kobiet w Polsce!
 

Kindze Rusin składamy życzenia urodzinowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.