Ewelina Lisowska pozbyła się doczepów. "Moje włosy po roku noszenia"

Ewelina Lisowska pokazała na InstaStories zdjęcie z salonu fryzjerskiego. Okazuje się, że piosenkarka zdecydowała się zdjąć doczepy. Zobaczcie, w jakiej kondycji są teraz jej włosy.

Włosy dla gwiazd są bardzo ważne. Nie wszystkie są obdarzone grubymi pasmami, które są odporne na różne zabiegi kosmetyczne. Z pomocą przychodzą wtedy specjaliści, którzy zajmują się doczepami. Niektóre znane panie mówią wprost, że zagęszczają pasma, a niektóre to ukrywają, bądź po prostu nie widzą potrzeby dzielenia się taką informacją. Niedawno wyszło na jaw, że Beata Kozidrak nosi perukę. Teraz Ewelina Lisowska podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pokazała prawdziwe włosy.

Zobacz wideo Operacje?

Ewelina Lisowska zdjęła doczepy

Piosenkarka wybrała się do salonu, w którym pozbyła się doczepów.

Moje włosy po roku noszenia - napisała na InstaStories.

Ewelina Lisowska zdjęła doczepyEwelina Lisowska zdjęła doczepy Screen z Instagram.com/ ewelinalisowskaofficial

Jej naturalne włosy są dobrze odżywione, puszyste i podatne na układanie. Z ich stanu zadowolona jest także sama Ewelina.

Nie są oczywiście gęste, bo nigdy nie miałam gęstych włosów, ale po roku przedłużania są w naprawdę fajnej kondycji. Bo też stawiam na pielęgnację. Jak na moje włosy są całkiem fajne - mówiła szczęśliwa.

Mimo wszystko gwiazda zdecydowała się na doczepieniu tzw. kanapek. Metoda ta jest praktycznie nieinwazyjna, a jej "wkładem" są naturalne pasma, które przyklejane są od dwóch stron na taśmach. Lisowska nie ukrywała, że nie może się na siebie napatrzeć, bo efekt wyszedł naprawdę naturalnie. Zresztą zobaczcie sami:

Ewelina Lisowska - nowa fryzuraEwelina Lisowska - nowa fryzura Screen z Instagram.com/ Ewelina Lisowska

Doczepy nosi także m.in. Kim Kardashian. Celebrytka jakiś czas temu pokazała się w naturalnych włosach, co możecie zobaczyć TUTAJ. Także Cleo pozbyła się doczepianych pasm, a efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.