Izabela Janachowska komentuje swoje "odejście" z Polsatu. Krótko i na temat

Izabela Janachowska karierę rozwinęła w TVN, a od blisko dwóch lat jest związana z Polsatem. Prowadząca "Tańca z Gwiazdami" oraz autorskiego formatu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" miała rozważać wycofanie się z obecnej stacji. Prezenterka zabrała głos w sprawie.

Izabela Janachowska według informatorów "Super Expressu" miała myśleć nad zmianą stacji. Podobno ona i Edward Miszczak nie mają za dobrych relacji. Prezenterka Polsatu postanowiła skomentować tę kwestię na swoim InstaStories.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera

Izabela Janachowska komentuje swój rzekomy powrót do TVN

Prezenterka pożegnała się z TVN w 2021 roku. Teraz rozwija skrzydła w Polsacie, o czym świadczyła jej obecność na imprezie z okazji wiosennej ramówki. Pracownik TVN podzielił się z nami swoim spojrzeniem w temacie relacji Janachowskiej z dyrektorem programowym Polsatu.

Iza, pracując w TVN, nie ukrywała, że nie czuje się doceniana przez Edwarda, ubolewała, że zdarza mu się traktować ja bardzo chłodno. Z informacji medialnych wynika, że jej program znajdzie się w ramówce Polsatu, ale jeśli relacje między Izą a byłym dyrektorem TVN są wciąż takie, jak je opisywała, to trudno się dziwić, że nie czuje się w Polsacie bezpiecznie. W TVN jest ciepło wspominana

Izabela Janachowska po medialnych doniesieniach postanowiła zabrać głos. Oznajmiła krótko na InstaStories.

W odniesieniu do medialnych spekulacji: jedyny powrót, jaki mam w planach, to ten do domu z wakacji, ale to jeszcze trochę

Screen z IG Izabela JanachowskaScreen z IG Izabela Janachowska https://www.instagram.com/izabelajanachowska/

Prosiliśmy prezenterkę o rozwinięcie tego stanowiska, ale zaznaczyła ona, że to jej jedyny komentarz w tej sprawie. Janachowska, jak wspomniała wyżej, przebywa teraz na egzotycznych wczasach z rodziną. W jej najnowszym poście możemy zobaczyć zdjęcie z synem Christopherem oraz mężem Krzysztofem Jabłońskim. 

 

Zobacz też: Paulina Smaszcz cierpko o zachowaniu Joanny Koroniewskej. Oberwało się także Małgorzacie Ohme

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.