Wicemiss Polonia zaręczona. Faustyna Wespińska pokazała imponujący pierścionek zaręczynowy

Faustyna Wespińska powiedziała "tak". Wicemiss Polonia 2020 opublikowała zdjęcie z zaręczyn. Pierścionek robi wielkie wrażenie.

Faustyna Wespińska może się pochwalić wyjątkową urodą. Kobieta brała udział w konkursie na Miss Polonia w 2020 roku, gdzie udało jej się zdobyć tytuł II Wicemiss. Nagroda pozwoliła jej reprezentować kraj w międzynarodowym Miss Intercontinental 2021. Chociaż Wespińska nie wygrała, udało jej się oczarować publikę. Faustyna nie udziela się w polskim show-biznesie, ale na Instagramie zebrała prawie 100 tys. fanów. Ostatnio zamieściła zdjęcie z pierścionkiem.

Zobacz wideo "Love Island" - prawdziwe zaręczyny na wyspie

Faustyna Wespińska przyjęła oświadczyny

Faustyna Wespińska zapozowała do zdjęcia w dniu zaręczyn. Widzimy, jak trzyma w ręce lampkę szampana, a na jej palcu lśni okazały pierścionek. W poście pokazała także ukochanego.

Powiedziałam tak - napisała na Instagramie, dodając hasztagi "przyszła żona".

Internauci oniemieli z wrażenia. Zwrócili uwagę na pierścionek o imponującym rozmiarze. Fani modelki pokazali, że bardzo cieszą się z jej zaręczyn. Wspierali ją w komentarzach pod postem. 

Gratulacje, to na pewno był wyjątkowy moment.
Ale super widzieć cię taką szczęśliwą.
Wspaniale razem wyglądacie, gratuluję.

Wybrankiem miss jest tenisista Daniel Kossek, który zawodowo zajmuje się także agencją nieruchomości luksusowych.

 

Warto przypomnieć, że oprócz konkursów na miss, 26-latka ma także inne zainteresowania. Kobieta ukończyła studia na kierunku organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. Wcześniej zajmowała się zawodowo sportem. Trenowała siatkówkę i lekkoatletykę, co przyniosło jej wiele sukcesów. Obecnie pasjonuje się modelingiem, rozwojem osobistym i duchowym, a także wizażem. Wespińska przyznaje, że lubi podróżować i poznawać nowe kultury. Wkrótce odnajdzie się w roli żony.

 
 

Gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ: Wachowicz na okładce "Miliardera" sprzed 30 lat. Tak wyglądała, gdy zdobyła koronę miss. "Uroda ta sama"

Więcej o: